Wpis z mikrobloga

Kredyciarze przy zerowych stopach: haha beka z oszczędzających frajerzy kredyt mi inflacja spłaca a ty kiś te pieniążki cioto pedale haha co za frajer mieszkanka same mi się spłacają pewna inwestycja.
Kredyciarze kiedy podnoszone są stopy: jezu skąd w was tyle PoLaCzKoWeJ zawiści bo co bo ktoś chciał żyć na swoim? Nie podnosmy stóp. Może i spuścimy walutę w kiblu ale przynajmniej spłacę swój kredyt. Boże trochę empatii ludzie. Dorime.

#nieruchomosci #finanse #takaprawda #bekazpodludzi
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MaddoxX1911: Jeszcze raz: Masz kredyt, to powinieneś mieć poduszkę na spłatę kilku rat. Kupujesz za tą poduszkę walutę, najlepiej kraju który nie drukuje na potęgę i nie ma wściekłej inflacji. I czekasz na hiperinflację. Kiedy waluta spada tak, że te kilka tys franków kupisz sobie 300k PLN to sprzedajesz walutę, spłacasz kredyt i cieszysz się z posiadania własnościowego mieszkania w zrujnowanym kraju.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: Nie głupie. To jest gra. Rodzaj zakładu z ekipą rządzącą o to czy rozwalą kraj czy nie. Prawdopodobieństwo tego typu wydarzeń jest różne w czasie. Albo masz zaufanie do osób odpowiedzialnych za walutę, albo nie. Zakładasz wzrost dobrobytu - spodziewasz się wzmacniania waluty. Zakładasz nurkowanie gospodarki - możesz to uwzględniać w swoich planach.
  • Odpowiedz
5 miesiecy temu bralem kredyt i juz miałam podpisaną hipotekę. Ostatecznie znajomy z banku znalazł super oferty, zrezygnowałem z hipoteki i wziąłem 3 kredyty na prawie 100k ze stałym k---a oprocentowaniem około 6/7% w sumie xD . Chyba mu jeszcze jedna flaszkę za to postawię xD
  • Odpowiedz
lewaki prawaka

Szczepionkowcy i antyszczepionkowcy

Polska a polska b

Kredyciarze i oszczedzjacy

Nic tylko szukac kolejnych podzialow i aby tylko tym drugim bylo gorzej. Tribalizm w polsce silny... Po c--j wam to ludzie


@Quesedilla_dostojewski: aż sobie to zapisze, bo nic bardziej prawdziwego dzisiaj już chyba nie przeczytam
  • Odpowiedz