Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze w tych wszystkich galach jest to, że zawsze musi być jakieś #!$%@? o dbaniu o środowisko i tego typu gówna xDDDD Organizują gale gdzie piłkarze i inni działacze przylecieli sobie do Paryża na kilka godzin prywatnym samolotami, taki piłkarz rocznie lata częściej samolotem niż połowa Polaków w swoim życiu, no ale dbajmy wszyscy wspólnie o naszą planetę xDDDDDD

#mecz #pilkanozna #gownowpis #zlotapilka #bekazpodludzi
  • 51
@ekjrwhrkjew Prawda, o pedałach i murzynach to w sumie nie do Ciebie komentarz, tylko do @psycha

Tak piłkarze, którzy latają sobie prywatnymi odrzutowcami niszczą bardziej środowisko, ale promocja właściwych postaw jest bardzo potrzebna, a taki Lewandowski czy Messi to autorytety dla dzieciaków, które z nich biorą przykład. Dlatego trzeba pochwalać takie zachowania a nie wszędzie szukać dziury w całym, dopatrywać się hipokryzji i w sumie nie robić nic, tylko destruktywnie krytykować jak
@GrammarNazi: Ale zmieniasz temat. Miałeś mi wytłumaczyć to o tych "pedałach" i "murzynach" i jak to się ma do mojego wpisu. Tak swoją drogą ja oczywiście też popieram wszelkie ekologiczne postawy i wszelkie ograniczenia związane z koronawirusem, to bardzo ważne żeby promować właściwie postawy. Oczywiście sam ma to w dupie i nie będę się do nich stosował, ale osobiście bardzo pochwalam takie postawy i będę promował! No i czy Lewy albo
@ekjrwhrkjew Nie zmieniam tematu, przecież Ci napisałem że to było skierowane do @psycha, tylko z rozpędu napisałem do Ciebie. Czy już jest to jasne?

Lewy czy Messi to nie są autorytety dla dzieciaków? Chcesz o tym podyskutować? Chętnie.
@GrammarNazi: Myślę, że dla 9 latka w Polsce tak Friz czy inny youtuber jest większym autorytetem i ma większy wpływ na takie dziecko niż Lewy xDD Jeszcze co do tego typowego piwniczaka, fakty są takie, że będąc typowym piwniczakiem niszczę mniej środowisko niż ci wszyscy, którzy tak promują proekologiczne postawy, więc w sumie postawa typowego piwniczaka powinna być godna podziwu, szczególnie w dobie pandemii xDDDD
@ekjrwhrkjew No to że tak sobie Ty myślisz, to nie znaczy, że tak musi być. O Lewandowskim nawet jakąś kreskówka dla dzieci powstała, swoją drogą nazywa się "Kosmiczny Wykop" xD

Promocja proekologicznych postaw jest ważna też dlatego, że kształtuje świadomość i sprawia, że dzieciaki zaczynają się interesować danym tematem a potem mogą np. głosować na polityków, którzy deklarują, że coś z tym zrobią. A piwniczak jak to piwniczak ogląda filmy z żółtymi
@ekjrwhrkjew Co mam Ci udowadniać, że nie musi być tak jak sobie myślisz? Znaleźć ostateczne potwierdzenie czy większym autorytetem dla dzieciaków jest Friz czy Lewy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie bądź śmieszny.

Po prostu nie da się zaprzeczyć temu, że Lewy ma ogromny wpływ na rzesze ludzi, a zwłaszcza na dzieciaki, które interesują się piłką, a jak wiadomo, takich jest masa.

A co do stosowania się do zasad,
Racja, powinni powiedziec, że #!$%@? to wszystko w #!$%@?, #!$%@? pedałów, a murzyny do bawełny


@GrammarNazi: Nie, nie powinni tego mówić. Skąd ten pomysł?

Osobiście jestem przeciwnikiem wrzucania do sportu ideologii: czy to tęczowej, czy zielonej, czy jakiejkolwiek innej. Uważam, że sport powinien bronić się sam, tym, że masz Niemca Mullera asystującego do Polaka Lewandowskiego. Tym, że kiedy murzyn Alaba grał ostatni mecz w Bayernie, to na pożegnanie, schodząc z boiska,
Co mam Ci udowadniać, że nie musi być tak jak sobie myślisz? Znaleźć ostateczne potwierdzenie czy większym autorytetem dla dzieciaków jest Friz czy Lewy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie bądź śmieszny.


@GrammarNazi: Myślę, że Lewy nie byłby w stanie sprzedać dzieciakom jakiegoś gówna za 500 złotych jak to robi Friz xDD I przede wszystkim znajdź mi te wypowiedz Lewego, gdzie zachęca dzieci do dbania o środowisko xDDDD
@ekjrwhrkjew Myślę, że Lewy nie byłby w stanie sprzedać dzieciakom jakiegoś gówna za 500 złotych

#!$%@? byłby z Ciebie marketingowiec.

Te wszystkie postawy promują organizatorzy, federacje i o tym jest mój wpis, a nie sami piłkarze (czasem coś wystąpią w jakiejś reklamie)

No i spoko, a ich twarzą jest m.in. Lewy, a dzieciaki też tego słuchają.

Genialny argument, również się nim posłużę w takim razie. Co mam Ci udowadniać, że nie musi
@psycha Osobiście jestem przeciwnikiem wrzucania do sportu ideologii: czy to tęczowej

Oho, tęczowa ideologia, która nie istnieje, pojawia się w wypowiedzi. I już wiem, że dyskutować nie warto, skoro powołujesz się na coś czego nie ma i będziesz truł o mitycznej organizacji lgbt, która chce pewnie zabrać ci wolnosc przez to że będą chłopy brały śluby i odebrać ci wolność słowa, bo nje będziesz mógł wyzywać homoseksualistów od zboczeńcow.
@ekjrwhrkjew Napisałem, że też tego słuchają, tego, czyli co mówi się na takiej gali jak dzisiaj. Czytaj ze zrozumieniem gościu. Nie napisałem że Lewy coś mówił na ten temat, bo nie wiem czy coś mówił.

Ty piszesz, że na takich galach mówi się o dbaniu o środowisko, ja mówię na to, że to dobrze, a Lewy swoją obecnością tam sprawia że dzieciaki tego słuchają. No i fajnie.
@ekjrwhrkjew Mówienie o ekologii, jest tak samo skuteczne jak modlenie się o pokój na świecie

Super porównanie, szkoda tylko, że całkiem z dupy.

Czyli idąc takim tokiem myślenia, nie powinno się nic mówić o ekologii, bo to szkodzi sprawie ekologii?

Coś takiego, jak nie powinno być parad równości, bo to szkodzi społeczności lgbt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ekjrwhrkjew Jak ktoś jest jakimś intelektualnym ulomkiem, nie potrafi rozpoznać sarkazmu ani odnieść wypowiedzi do kontekstu, to faktycznie może pomyśleć, że obraziłem w pierwszym komentarzu homoseksualistów.
@GrammarNazi: Widzę, że jesteś człowiekiem, który lubi imputować innym swoje projekcje. Co więcej - zdajesz się nie zauważać, że im bardziej próbujesz kogoś wtrącić w założony z góry stereotyp, tym bardziej sam wpadasz w jego sidła, co daje efekt dość komiczny.

Zgadzam się - rozmowa nie ma sensu.
Czyli idąc takim tokiem myślenia, nie powinno się nic mówić o ekologii, bo to szkodzi sprawie ekologii?


@GrammarNazi: Jeżeli o ekologii cały czas mówi garstka najbardziej wpływowych ludzi na świecie, tu już mam na myśli polityków i miliarderów, którzy sami mają w dupie wszelkie ograniczenia, a winne zwalają na przeciętnego Kowalskiego, to takie wypowiedzi szkodzą. Jeżeli ktoś lata na co dzień prywatnym odrzutowcem i wmawia ci, że jeżdżąc codziennie do pracy
@ekjrwhrkjew Widzisz, właśnie zupełnie nie o to chodzi. Ja Czy Ty jeżdżąc golfem do roboty nie mamy żadnego realnego wpływu na środowisko. Taki Messi czy Lewandowski latając odrzutowcem mają o wiele większy wpływ niż my, ale w skali świata nadal znikomy. Natomiast wpływ mają wielkie korporacje, firmy wydobywcze, a na nie wpływ mogą mieć tak naprawdę jedynie politycy. I chodzi o to, że promując takie postawy kształtuje się młodych ludzi, którzy w
@GrammarNazi: Messiego i Lewandowskiego jedynie obchodzi, tyle że by te wielkie korporacje płaci im wielkie pieniądze. Piłkarze raczej mają świadomość w jakich warunkach pracuję się w fabrykach tych marek odzieżowych. Zrezygnują z milionowych kontraktów, żeby ci pracownicy mieli lepsze pensje? Nie, nie zrobią tego. Za ta ewentualnie mogą powiedzieć piękne słowa do kamery, że wszyscy jesteśmy równi bla bla bla.
@ekjrwhrkjew No zgadzam się z tym co napisałeś. Są piłkarzami a nie bojownikami o wolność uciśnionych pracowników chińskich fabryk. Po co mieliby rezygnować z pieniędzy, które zarabiają?

I bardzo dobrze właśnie, że mówią piękne słowa i docierają z tymi słowami do młodych ludzi, którzy ich podziwiają. A dodatkowo promują zdrowy styl życia, sportowa rywalizację, dyscyplinę, itp. itd.
@ekjrwhrkjew Jeszcze mi napisz, że Messi ma wpływ na szejka od którego teraz dostaję pieniądze i zrobił wiele, by poprawić warunki pracy tych wszystkich osób, które teraz budują stadiony w Katarze xd

Nigszie nic takiego nie napisałem i pojęcia nie mam po co miałbym coś takiego pisać.
I bardzo dobrze właśnie, że mówią piękne słowa i docierają z tymi słowami do młodych ludzi, którzy ich podziwiają


@GrammarNazi: Albo młodzi ludzie odbierają ich jako hipokrytów. Zgodzę się jedynie z tym, że piłkarze są przykładem tego, że ciężko pracą można wiele osiągnąć.
@GrammarNazi: Messi jest twarzą FIFY, FIFA organizuje mundial, FIFA jako taka wspaniała organizacja dba o środowisko, równość itd. A jak sam wcześniej napisałeś, piłkarze są twarzą tych federacji dlatego, to dobrze że zabierają głos, bo mają wpływ na dzieci itd. Dlatego Messi powinien zabrać głos też w sprawie organizowanego mundialu, tak?

Jako hipokrytów odbieram federację i inne organizacje, piłkarze to tam mówią co im się każe
@ekjrwhrkjew Zgadza się. Ale czy to znaczy, że jak FIFA ma coś na sumieniu, to automatycznie nic dobrego już nie ma prawa głosić i jak to głosi to jest to czymś złym?

Przykładowo - ja jestem ateista i delikatnie mówiąc nie lubię kosciola, krytykuje go i uwazam że jest zbrodniczą organizacją. Ale cieszę się, jak Papież mówi o ekologii i o tym, że trzeba robić jak najwięcej aby zapobiec zmianom klimatu, bo
Czy Messi mówiąc o tym, że trzeba dbać o środowisko, podczas gdy sam lata prywatnym odrzutowcem świadczy o tym, że jest hipokrytą? Jak najbardziej. Czy to źle że tak mówi i czy nie powinien tego mówić?


@GrammarNazi: No i właśnie dlatego, że jest hipokrytą, te słowa mogą przynieść odwrotny skutek niż zamierzony.
@ekjrwhrkjew To już sfera gdybania. Mi się tak nie wydaje, po pierwsze dlatego, że jak sam zauważyłeś, to najczęściej nie piłkarze tylko "ktoś tam na gali" o tym (środowisku) mówi, a ktoś kto ogląda galę usłyszy o tym, że warto dbać o środowisko. I jak to usłyszy i gdzieś tam mu to zapadnie w świadomość, to jak dla mnie już dobrze i cieszę się, że takie tematy są poruszane.
@GrammarNazi: Oczywistym jest, że nasza rozmowa to jedno wielkie gdybanie. Oglądając telewizje dzieci też usłyszą, że jedzenie chipsów i tego typu syfu jest nie zdrowe, powiem więcej dzieci mają tego świadomość, tylko co z tego? I tak jedzą chipsy i piją cole dalej. Każdy palacz ma świadomość, że to go truje i pali dalej, tak samo każdy ma świadomość, że warto dbać o środowisko. Generalnie wszyscy lubią słuchać, wypowiadać piękne słowa,
@ekjrwhrkjew No nie zgodzę się z tym, że mało kto przekłada to na słowa. Przykładem niech będzie chociażby to, że jeszcze dwadziescia lat temu mało kto w Polsce segregował śmieci, a dziś w taki czy inny sposób jesteśmy zmuszani żeby to robić. Skąd się to wzięło? Przecież nie z kosmosu, zdecydowali o tym politycy (w naszym wypadku na poziomie UE) a tych polityków ktoś wybrał. Świadomość ludzi się zmienia właśnie między innymi
@ekjrwhrkjew Kolego, teraz to już burzysz się sam nie wiesz chyba o co. Nie napisalem nic "z dupy", co zresztą każdy może zobaczyć powyżej.
Wykopki nie dość że maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to zapominają, że kłócą się w internecie i każda wypowiedź jest do sprawdzenia po przescrollowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego nie dość że czepiasz się już teraz całkowicie z dupy to pojawiło się