Wpis z mikrobloga

ta religia to islam


@kawior2007: Patrząc na naszych rodzimych fanatyków religijnych, mam takie wrażenie, że gdyby tylko media wycierające sobie mordę kościołem bardziej konkretnie wskazywały kim są ci mityczni "oni", którzy kradną i rozmontowują nam państwo, to mielibyśmy podobne zamachy.
Patrząc na naszych rodzimych fanatyków religijnych, mam takie wrażenie, że gdyby tylko media wycierające sobie mordę kościołem bardziej konkretnie wskazywały kim są ci mityczni "oni", którzy kradną i rozmontowują nam państwo, to mielibyśmy podobne zamachy.


@majcher_krk: Tak stara babcia level 99 dokonuje zamachu bombowego na spożywczak bo kasjerka to prywaciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WiesniakzPowolania: taka prawda, jeżeli dzisiaj ktoś jeszcze wierzy w jakiś Bogów, to zwyczajnie boi się nicości i nie potrafi przyjąć do wiadomości, że ludzie gówno wiedzą tak naprawdę, bo to co z kosmosu zwiedziliśmy to zaledwie chwycenie klamki od drzwi kosmosu, ale spoko zlecą Ci się tu zaraz katolicy i będą #!$%@?ć swoje modły xd
@altruistyczny: Nie, bo nadal nie widzisz problemu i tego w jakim celu religia została wymyślona, nie dopuszczacie do siebie faktu, że obecne religie wszystkie pochodzą od boga słońca i generalnie to ktoś was mocno robi w #!$%@?, ma świetną organizację do trzepania kasy i rządzenia, najzwyczajniej religie to narzędzia do kontroli i tyle. Ja wiem, Ty swoje ja swoje, nikomu nie zabronię w coś wierzyć, ja zwyczajnie podziękuję, nawet jeżeli to
@altruistyczny: No tak, bo Ty się z tym nie zgadzasz. Co może nie jest faktem, że ten świat jest #!$%@?, ludzie są traktowani jak psy, większość żyje w ubóstwie, ludzie umierają na ulicach z głodu, wojny dla kasy gdzie znowu giną ludzie. Powiedz mi gdzie jest ten wasz #!$%@? łaskawy Bóg? Gdzie są wszystkie objawienia i cudy? Nie było kamer i aparatów były cuda, teraz są aparaty i kamery cudów nie
@altruistyczny: Już nie wspomnę o przedstawicielach kościoła, jaki trzeba mieć beret zryty, żeby klękać przed tak zepsutymi ludźmi, cały #!$%@? KK na świecie mordował, gwałcił, sprzedawał dzieci, generalnie był nastawiony na hajs, a wy dalej grzecznie po 10zł do koszyczka i w rączkę cmok księcia.
@altruistyczny: No tak, prawda jest taka, że nie wiesz nawet jak na cokolwiek odpowiedzieć, bo wy bezmyślnie tylko powtarzacie to co wam mówiono, większość z katolików pisma świętego nie przeczytało, więc o czym my gadamy. Stary jak dla mnie to możesz nawet zamieszkać w kościele i wziąć ślub z księdzem, twoje życie. Życzę Ci dużo zdrowia i spokoju.
@MLGkunek: Kogo to obchodzi, każda religia jest tylko narzędziem do sterowania ludźmi, tutaj próbowali wybielać chrześcijan, więc rzuciłem argument, że oni też zabijali za chore przekonania o jakimś typie na chmurce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trusky92: Jednak wstawianie tagu beka z katoli do dzieła islamistycznych #!$%@?ów jest nie na miejscu tak samo jak generalizowanie religii jako źródła wszelkiego zła. Pamietaj że największe zbrodnie w historii nie pochodzą od religii tylko pseudonauki jak nazistowskie teorie rasowe czy ideologii. Nauka też nieraz przyczyniła się do ludobójstw. Eugenika przecież opierała się na wówczas uznawanych przez świat nauki teoriach o ludziach lepszych i gorszych. Świat nie jest czarno-biały.