Wpis z mikrobloga

Nitka z najbardziej przereklamowanymi aktorami. U mnie zdecydowany numer jeden: młody Stuhr. No chłop gra jak z Pamiętników z Wakacji (teraz może się trochę wyrobił - nie wiem, bo unikam filmów z jego udziałem), nie jest nawet jakiś przystojny. Ogólnie gdyby nie ojciec, to by pewnie klepał tabelki w korpo za 3k na miecha.

#film #filmy #seriale
lysyzlombardu - Nitka z najbardziej przereklamowanymi aktorami. U mnie zdecydowany nu...

źródło: comment_1637847092IA4K4gbR399HfzgIHWSWn8.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pszemek55:
Z Pazurą, Stuhrem, Więckiewiczem, czy Karolakiem problem jest taki, że w pewnym momencie byli angażowani wszędzie.

Był okres, gdy absolutnie w każdym filmie musiał grać Pazura, a do tego jeszcze w TV leciał 13 posterunek. I jak wchodził na ekran, to człowiek już z tyłu głowy widział Czarka-policjanta-kretyna.

W pewnym momencie w krótkim czasie wyszło kilka filmów z młodym Stuhrem, w których grał strasznie podobne postaci. Poranek Kojota, Chłopaki nie płaczą, Fuks, i chyba jeszcze kilka innych. To nie to, że on jest złym aktorem, albo to były złe filmy - ale tak szczerze mówiąc, to ja tych filmów nawet za bardzo nie rozróżniam z
  • Odpowiedz