Wpis z mikrobloga

Nitka z najbardziej przereklamowanymi aktorami. U mnie zdecydowany numer jeden: młody Stuhr. No chłop gra jak z Pamiętników z Wakacji (teraz może się trochę wyrobił - nie wiem, bo unikam filmów z jego udziałem), nie jest nawet jakiś przystojny. Ogólnie gdyby nie ojciec, to by pewnie klepał tabelki w korpo za 3k na miecha.

#film #filmy #seriale
lysyzlombardu - Nitka z najbardziej przereklamowanymi aktorami. U mnie zdecydowany nu...

źródło: comment_1637847092IA4K4gbR399HfzgIHWSWn8.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem wam że możecie się naprawdę mocno przejechać co do oceny aktora. Ja tak miałem z Agnieszką Grochowską którą uważałem za osobę która dostała się do kina po znajomości i potrafi grać jedynie w komediach romantycznych klasy C. Uważałem tak do czasu aż nie poszedłem do teatru na sztuke "Niezwyciężony" gdzie ona grała. Dopiero na deskach teatru człowiek widzi co taki aktor naprawdę potrafi. Przez dwie godziny z krótką przerwą Grochowska potrafiła
AlfredoDiStefano - Powiem wam że możecie się naprawdę mocno przejechać co do oceny ak...

źródło: comment_1637869630kmfKve6e0YwhsvXMNRBueZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Porgam: O ile Stuhra też lubię i cenie, to z Pazurą to już kompletny odlot. Zdecydowanie jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia, który potrafił naprawdę wiele totalnie od siebie odmiennych ról zagrać świetnie.
  • Odpowiedz
teraz może się trochę wyrobił - nie wiem, bo unikam filmów z jego udziałem


@lysyzlombardu: czyli literalnie w dupie byłeś i g---o widziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam Szadź, gra tam ostrego zwyrola i gra naprawdę dobrze.
  • Odpowiedz