Wpis z mikrobloga

@Kapeluszzszyszek: Jeśli nie chcesz wychodzić po produkty do sklepu to z czego Ty chcesz te jedzenie zrobić?


dokładnie.

Trochę takie zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko.
Każdego rodzaju sałatki się sprawdzą, od takich na zieleninie, po majonezowe, na bardziej sytych z pieczonymi warzywami i kaszą kończąc. Dalej masz jakiekolwiek pasty do chleba + chleb albo warzywa zamiast niego - hummus na pierdyliard sposobów, pasty z pieczonych warzyw, rybne, jajeczne, twarogowe.
Bardziej na
@Kapeluszzszyszek: Tak więc jeśli chcesz coś zjeść bez wychodzenia z domu to polecam hm.. kubek? Powietrze?
W sumie kubek zostaw bo skończą Ci się i jeszcze będziesz musiała iść do sklepu a przecież bez wyjścia do sklepu szukasz czegoś do zjedzenia.
Głupi ja he he he
@Kapeluszzszyszek: patelnia, drożdże, mąka, woda, trochę oleju. Rozrobić ciasto, zrobić placki pizzowe, położyć na patelni, posmarować kepuczem, posypać serem, kukurydzą i kawałkami boczku, smażyć pod przykryciem aż do rozpuszczenia sera. Zrobienie zapasu ciasta na 6 placków to jakieś 15min roboty, samo upieczenie z rana to 12min na placek.

Albo kup gotowe placki pod tortilki, kup trochę mięcha i warzywek, przygotuj zapas tortilek i zamroź a do roboty po prostu wrzucaj na
@Kapeluszzszyszek: @staryalkus @Mirkosoft @OlaCze @vkzk @NPC_358034 @niedasieukryc @yolow71 @trtrtrtr @Kressska @erebeuzet @krowi_placek Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi! Naprawdę mnie zainspirowaliście. Dotąd zwykle robiłam kanpki, bądź nadziewane naleśniki + jakaś sałatka. Bardzo spodobał mi się pomysł z ryżem i masłem orzechowym, czy też torille zamiast naleśników, racuchy to też moje klimaty. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!()