Wpis z mikrobloga

@Reepo: i dobrze, jak ktoś chce jeść vege to idzie do warzywniaka, albo do miejsca, gdzie takie rzeczy serwują, a nie zachowuje się jak ameba i w miejscu, gdzie ideą i podstawą jest danie mięsne oczekuje, że znajdzie danie vegęę. To tak jakbym poszedł do warsztatu samochodowego i wymagał, żeby mi podali ciastka francuskie – wzięto by mnie za debila, tak samo jak wzięto za debila autora posta na który mcdonalds
@Niukron: XD wszystkie knajpy i fastfoody oferują wegetariańskie oferty lepsze od maka, to taki szok w 2021 oczekiwać że Mak wróci do czegoś co mieli już w ofercie?
Nie czaje bólu dupy o to ze ktoś chciałby zjeść bez mięsa, lokal ucierpi na tym? XD
I nie, ta analogia o warsztacie i cieście francuskim nie ma w tym znaczeniu sensu i zwyczajnie potwierdzasz ze boli cię tyłek ze ktoś zwyczajnie nie
@Reaamu: Tylko, że jak zauważysz to nie ma wcale tak dużo wege restauracji, albo niektórzy w przeciwieństwie do ciebie maja znajomych, z którymi idą na szybko na burgera i dla mnie taka wersja wege umożliwia zjedzenie z nimi w jednym fastfoodzie. Burger King jakoś nie ma problemu sprzedawać burgera wegańskiego albo wegetariańskie halloumi, a ludzie uważają ze to wielki deal ze ktoś się wkurza że większa firma totalnie zlewa wegetarian xD
Tylko, że jak zauważysz to nie ma wcale tak dużo wege restauracji, albo niektórzy w przeciwieństwie do ciebie maja znajomych, z którymi idą na szybko na burgera i dla mnie taka wersja wege umożliwia zjedzenie z nimi w jednym fastfoodzie. Burger King jakoś nie ma problemu sprzedawać burgera wegańskiego albo wegetariańskie halloumi, a ludzie uważają ze to wielki deal ze ktoś się wkurza że większa firma totalnie zlewa wegetarian xD


@Reepo: