Wpis z mikrobloga

@hellyea: no pod tym względem wolałbym jakiegoś soczewicowego burgera, ostatnio zamawiam sporo z salad story bo mają w cholere tortillek i burgerów z kotletami z soczewicy itp. i to mi najbardziej pasuje xD Ale no nie powiem, zjadłbym takiego serowego drwala z udawanym mięsem, no ale najwidoczniej będę musiał posiedzieć sam w kuchni xDDD
  • Odpowiedz
@Reepo: Mnie zamienniki mięsa nie smakują. Tych soczewicowych, buraczanych i podobnych koteltów też niw lubię ( ͡° ʖ̯ ͡°) pierwsze po prostu smakują źle, a soczewica to po prostu nie moje smaki. Jedynie beyond był spoko (kiedyś był w lidlu).
  • Odpowiedz
@hellyea: beyond był najbliższy mięsu, jeszcze w czasie jak jadłem mięso sobie porównałem i było to na tyle przekonujące, że od tego czasu zmierzałem coraz bardziej w bezmięsną dietę xD W Kaufie zimportowali chyba z USA i kosztowało w cholere, ale było warte.
  • Odpowiedz
@Reepo: Ja jem mięso, więc może dlatego mi nie podchodzą typowe zamienniki. Jak chce jeść bezmięsnie, a staram się często (nie ograniczam tylko ryb i owocow morza) to wolę wiele innych opcji.
  • Odpowiedz
@Banicjusz: ale gdzie widzisz że robie afere xD Po prostu wkurza mnie tylko to, że wycofali coś z oferty co było i tyle, nic więcej, nie spamuje im na FB, nie idę do menedżera franczyzy że EEE DZIE MOJE NIEMIĘSNE ŻARCIE, po prostu napisałem, że smutno, że wycofali wege wersje xDD
  • Odpowiedz
@Reepo Tak ogólnie napisałem, nie że ty robisz aferę, nic do ciebie nie mam xd

Ale są ludzie którzy wymagają wręcz vege wersji w typowo mięsnych restauracjach i robią o to afery xD
  • Odpowiedz
@Banicjusz: nie no, wiadomo, ale to nadal jest fast food, więc tutaj jednak dużo się zmienia i akurat burgerownie (nawet te mniejsze) w większości oferują jakieś zamienniki, taki Pasibus np. ma smażony ser jako wegetariańska opcja, albo kotlet warzywny jako wegańska. Ba, ostatnio kuźwa musiałem lecieć na stoisko mięsne sokołowa, bo tylko tam sprzedawali ich wege zamiennik mięsa xddddddd Czy czułem się jak debil wśród starszych babek kupujących mięso na
  • Odpowiedz
lokal ucierpi na tym?


@Reepo: zgadzam się, że @Niukron walnął niezłego wysrywa, ale tak, lokal ucierpi. Ucierpi wydając pieniądze na składniki i dystrybucję opcji wege, której nikt nie chce jeść. Tylko i wyłącznie pieniądz stoi za decyzją o nie wypuszczaniu wersji wege ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: no ale tak jak napisałem wyżej, mam wrażenie, że po prostu sami są winni temu, bo mają opcje wege słabe = mniej wege przychodzi do maka. Rebel siedzi w ofercie BK już długo i jak widać opłaca im się.
  • Odpowiedz
XD wszystkie knajpy i fastfoody oferują wegetariańskie oferty lepsze od maka, to taki szok w 2021 oczekiwać że Mak wróci do czegoś co mieli już w ofercie?

bo się nie sprzedawał?

Nie czaje bólu d--y o to ze ktoś chciałby zjeść bez mięsa, lokal ucierpi na tym? XD

@Reepo: tak, ucierpi, bo musi zamawiać produkty i tracić czas na g---o, które jest kupowane raz na miesiąc. Spytaj pracowników żabki jak
  • Odpowiedz