Wpis z mikrobloga

Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień dobry. Byłem ostatnio w Lidlu XXXXXXXXXXX w XXXXXXXXX, zostały otwarte kasy samoobsługowe. Nie mam nic przeciwko takim kasom, niektórzy nie chcą czekać i mają małe zakupy, albo nie chcą interakcji z kimkolwiek, jednak w przypadku waszego sklepu zagrodziliście wyjście klientom barierką ze skanerem, czyli potraktowaliście ludzi jak bydło xD w jakiejś zagrodzie, już pomijam sam fakt zrzucania pracy na klientów bo tym są kasy samoobsługowe, bo ten w szerokim spektrum prymitywny naród kupi praktycznie wszystko, ale są jakieś granice. Nie jestem złodziejem żeby po zapłaceniu jeszcze skanować paragon żeby sklep mnie wypuścił xD byłem u was ostatni raz a i skaner działa jakby chciał a nie mógł. Dziwne że wam nie wstyd traktować ludzi jak złodziei, nawet w parszywej Biedronce nie stawiają barierek po zakupach. Zostaje mi się pożegnać jednak bez pozdrowień, Michał.

BTW czy takie ograniczanie wyjścia ze sklepu nie jest niezgodne z prawem?

#lidl ##!$%@? ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1637764260OCsq1K4SnV76UjRFApS2zG.jpg
  • 338
@MlCHAU: raz jedyny bylem w lidlu z takimi bramkami i oczywiscie musialem sie wracać po paragon. Chociaz z drugiej strony w Tesco juz ze 2 razy widzialem jak ktos zeskanowal produkty i wyszedl bez placenia (byc moze omylkowo)
@Ovis_aries: pewnie masz racje, ale dalej istnienia sama kwestia mozliwosci postawienia takiego zarzutu. Czytałem, że były takie przypadki, że mieli niektórzy problemy z tego powodu. Można się tłumaczyć, że pomyłka ale jak to udowodnić czy było to celowe czy nie, a od takich rzeczy jest jak mozna sie domyslic sąd. Mozliwe ze jest to tez nadinterpretacja prawa w tym aspekcie i nie powinno byc to traktowane w ten sposób.
@MlCHAU: a ja szanuje te bramki, nie mozna ufac polakom


@Spofity: i co niby ta bramka ma dać? Nie przypilnuje czy zeskanowałeś wszystko, ani czy zamiast liczi nie wpisałeś ziemniaków...

Jakby nie wystarczało, że te lidlowskie kasy to najgorszy szajs przy którym biedronka jest niedoścignionym wzorem...
Kasa samoobsługowa do póki nie kupisz fajek albo alko. Wtedy czekasz aż kasjerka obsłuży klienta przy kasie i podejdzie do Ciebie. Nie dość ze tracisz czas czekając to jeszcze widzisz miny tych z kolejki do zwykłej kasy. Jestes najgorszy bo przez Ciebie kasjerka zamiast skanować ich zakupy to musi podejść do Ciebie.
@MlCHAU: nie rozumiem sensy tych gówien, przecież jak będę chciał coś #!$%@?ć to zeskanuje cokolwiek innego i tyle, albo przejdę między zwykłymi kasami
byłem u was ostatni raz a i skaner działa jakby chciał a nie mógł.


@MlCHAU: Skaner działa OK tylko macie zespół downa i nie umiecie położyć paragonu na nim i poczekać 2s tylko machacie tym jak debile.
Jeszcze to nawoływanie do kas samoobsługowych jak gonienie jakiegoś bydła przez głośnik xD


@MlCHAU: Cooooo XD
Regularnie chodze Kefura czy Biedry i chyba nigdy w ciągu ostatnich 5(?) lat nie słyszałem żadnego komunikatu "zachęcającego" to korzystania z kas samoobsługowych
@MlCHAU: Ja tam chodzę tylko do kas samoobsługowych i jestem zniesmaczony tym, że jako stały klient muszę czekać aż pracownik zatwierdzi mi kupno piwa nie sprawdzając nawet mojego dowodu