Wpis z mikrobloga

Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień dobry. Byłem ostatnio w Lidlu XXXXXXXXXXX w XXXXXXXXX, zostały otwarte kasy samoobsługowe. Nie mam nic przeciwko takim kasom, niektórzy nie chcą czekać i mają małe zakupy, albo nie chcą interakcji z kimkolwiek, jednak w przypadku waszego sklepu zagrodziliście wyjście klientom barierką ze skanerem, czyli potraktowaliście ludzi jak bydło xD w jakiejś zagrodzie, już pomijam sam fakt zrzucania pracy na klientów bo tym są kasy samoobsługowe, bo ten w szerokim spektrum prymitywny naród kupi praktycznie wszystko, ale są jakieś granice. Nie jestem złodziejem żeby po zapłaceniu jeszcze skanować paragon żeby sklep mnie wypuścił xD byłem u was ostatni raz a i skaner działa jakby chciał a nie mógł. Dziwne że wam nie wstyd traktować ludzi jak złodziei, nawet w parszywej Biedronce nie stawiają barierek po zakupach. Zostaje mi się pożegnać jednak bez pozdrowień, Michał.

BTW czy takie ograniczanie wyjścia ze sklepu nie jest niezgodne z prawem?

#lidl ##!$%@? ##!$%@?
MlCHAU - Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień...

źródło: comment_1637764260OCsq1K4SnV76UjRFApS2zG.jpg

Pobierz
  • 338
@MlCHAU: W E.Leclerc jest identycznie i to pomimo opieki dwóch pracownic nad tymi kasami. Nie wiem o co ten krzyk. Jak Wam nie drukuje paragonu, albo bramka nie czyta to trzeba bardziej wypada postawić tam pracownika, co będzie tego pilnował, a nie likwidować bramkę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW czy takie ograniczanie wyjścia ze sklepu nie jest niezgodne z prawem?


@MlCHAU: nie wiem ale w szwecji jest tego mnostwo, i w marketach i nawet w ikei, a wiadomo tam raczej na plecach mebla nie wyniesiesz niezauwazony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MlCHAU: ale o co Ty się rzucasz? Z czym masz problem? Jakiś przewrażliwiony jesteś. W takiej Holandii jest coś takiego od dawna i jest to normalne.
w parszywej biedronce patrzą Ci na ręce jak kupujesz


@little_muffin: Co? Ostatnio jak byłem to nawet nikogo obok kas nie było. Nawet już nie stawiają strażnika za kasami jak kiedyś. Pani to tam się pojawia jak alkohol kasujesz bo musi kliknąć swoją kartą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MlCHAU: najgorsze co mnie spotkało w Lidlu to te bramki, niekiedy działa to normalnie ale bardzo często nie chciało mnie wpuścić i trzeba wołać obsługę. Teraz na szczęście wisi ta bramka rozwalona, oby jej szybko nie naprawili
@SpalaczBenzyny dobra nie wołaj mnie już xD w moim lidlu nie stoi kosz zaraz przy bramce. jak ci łatwiej sięgnąć do kosza i w nim grzebać, niż wyjąć paragon z kieszeni, to nie mam pytań xD protip: od kasy do bramki są 2 metry, odbierz paragon na końcu, to nie będziesz musiał schylać się do kosza, żeby wyjść z zagrody xD