Wpis z mikrobloga

  • 266
Niebieskiemu już totalnie odbiło, nie widzieliśmy się około 2 miesiące, dużo obowiązków i praca więc tak wyszło. Ten weekend oboje mamy wolny, więc myślałam że to tylko formalność zapytać czy wpadnie. Okazało się zupełnie inaczej... Nie szczepiłam się, bo nie wierzę żeby to miało pomóc, niebieski nie dość że nie szanuje mojego wyboru to jeszcze teraz takie coś. Czy to ja przesadzam i powinnam się zaszczepić dla świętego spokoju czy trwać przy swoich założeniach i czekać aż niebieski zatęskni? #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #koronawirus #szczepienia
Babojadek - Niebieskiemu już totalnie odbiło, nie widzieliśmy się około 2 miesiące, d...

źródło: comment_1637573727HNf1HRRIRm2HAXveBEnILq.jpg

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Babojadek: No i o co chodzi? Różni ludzie do siebie pasują, bądź nie. Im większe różnice, tym ciężej się dogadać. To tak samo jak kobieta naciska, by facet chciał ślubu i to kościelnego, a np. jest przeciwnikiem ślubów i ateistą. I tak będą sobie wrzucać co muszą, a co nie muszą.

A tak, lepiej żeby mieć kogoś z podobnymi poglądami.

Ja tam się cieszę, gdy takie rzeczy szybko wychodzą, wtedy
  • Odpowiedz
@Babojadek: jakby mi ktoś tak napisał (obojętnie czy dziewczyna, czy koleżanka, czy kumpel czy członek rodziny) to urwałbym z kimś takim wszelki kontakt i zwyzywał od najgorszych. Młot, debil, idiota - to chyba najdelikatniejsze określenie na taką #!$%@?ą postawę.
  • Odpowiedz
  • 3
@Babojadek u mnie na uczelni pół mojej grupy przechodziło ostatnio koronę i najciężej przeszli akurat ci którzy byli zaszczepieni 2 dawkami, natomiast my z chłopakiem niezaszczwpieni chorowaliśmy 3 dni z objawami lekkiego przeziębienia, więc wniosek nasuwa się sam i kwestie lekkości przejścia choroby są bardzo indywidualne xd W momencie kiedy chłop nie szanuje twoich poglądów i nie zgadza się z twoimi indywidualnymi decyzjami i wręcz wymusza na Tobie zrobienie czegoś wbrew
  • Odpowiedz
  • 1
@Babojadek

Na to nie mogę liczyć z jego strony


Skoro nie chce się z tobą bzykać, a ty tego chcesz to co jeszcze cię przy nim trzyma? Nie widzisz, że coś tu śmierdzi. On nawet nie próbuje udawać, że bzyka inną na boku.
  • Odpowiedz
  • 2
@Babojadek: taa na pewno koledzy są zaszczepieni za to XD


@konopiapolska Ja nie wiem w jakim antyszczepionkowym towarzystwie się obracasz ale jednak większość ludzi się szczepi. Z moich znajomych np. tylko jedna osoba się nie zaszczepiła.
  • Odpowiedz