Wpis z mikrobloga

  • 266
Niebieskiemu już totalnie odbiło, nie widzieliśmy się około 2 miesiące, dużo obowiązków i praca więc tak wyszło. Ten weekend oboje mamy wolny, więc myślałam że to tylko formalność zapytać czy wpadnie. Okazało się zupełnie inaczej... Nie szczepiłam się, bo nie wierzę żeby to miało pomóc, niebieski nie dość że nie szanuje mojego wyboru to jeszcze teraz takie coś. Czy to ja przesadzam i powinnam się zaszczepić dla świętego spokoju czy trwać przy swoich założeniach i czekać aż niebieski zatęskni? #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #koronawirus #szczepienia
Babojadek - Niebieskiemu już totalnie odbiło, nie widzieliśmy się około 2 miesiące, d...

źródło: comment_1637573727HNf1HRRIRm2HAXveBEnILq.jpg

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reveil: na Mirko nie da się dać minusa. Nie porównuj te experymentalne szczepionki o dbanie o zdrowie bo to się wyklucza. Sport i dobra dieta to jest dbanie, przeszedłem cowid łagodnie więc nie mam powodu żeby się tym szczepić.
  • Odpowiedz
@Babojadek: Po pierwsze to jesteś po prostu wieśniarą co to pewnie ze starymi klęczy bezmyślnie w kościółku ale się nie zaszczepi po drugie oboje jesteście dzieciakami...nie dziękuj.
  • Odpowiedz
@maciss: +1 byku, w moim przypadku dwa dni choroby. Miewałem w życiu gorsze kace niż ten Wasz COVID z dupy, cieniasy - więc naprawdę nie widzę najmniejszego powodu żebym miał się zaszczepić.

  • Odpowiedz
  • 1
@Babojadek O kurde, ale lewary mają teraz zagwozdkę co powinnaś zrobić. Z jednej strony powinnaś się szczepić bo inaczej będziesz szurem, ale z drugiej jednak strony słuchać białego ( jak mniemam) heteroseksualnego faceta?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Babojadek: Wina leży po obu stronach. Nie macie czasu na spotkanie to nie brnijcie w sztuczny związek, który nazywacie miłością. A co do gościa, po jego stronie już nie wypaliło, więc szukaj kogoś normalnego i weź poprawkę na częstsze spotkania.
  • Odpowiedz
@Babojadek: Wprost mówić że "jak się nie zaszczepisz to się nie będziemy widzieć" to może lekka przesada. Ale z drugiej strony przecież wiadomo co stoi za ludźmi (ich myślenie i retoryka) którzy odmawiają szczepień. Żaden rozumny człowiek nie chciałby na pewno mieć partnera, który jest idiotą (bez obrazy po prostu nazywam rzecz po imieniu). Tak jak wspominałem, niechęć do szczepień jest tutaj tylko objawem.
No i nawet jeśli ktoś taki
  • Odpowiedz