Wpis z mikrobloga

@Ofacet: uzasadnij czemu podważasz wyrok sądu, jakie masz dowody świadczące o tym że sąd się myli. Jeżeli ich nie masz to co daje ci moralne prawo do podaważania wyroku sprawiedliwego procesu?
@kfpwa Nigdzie nie podważam wyroku sądu o czym ty mówisz? Napisałem tylko że ława przysięgłych uznała go za niewinnego morderstwa bo tak właśnie było. Został oczyszczony z tych zarzutów. Sąd nie stwierdza niewinności. Nigdzie. Po prostu doprexyzowalem twoja wypowiedź
@Ofacet: jeżeli ława przysięgłych/sędzia uznał go za niewinnego to znaczy że jest niewinny. Sąd stwierdza niewinność, w innym przypadku można by się odwoływać od wyroków. A jak zapewne wiesz to amerykański model sądownictwa nie zna słowa apelacja. Dlatego nie można się tam odwoływać od wyroków(no chyba że masz jakieś dowody że sąd się mylił). Stwierdzanie rozwodnionego stwierdzenia że ktoś go uznał za niewinnego daje pole do podważania tego wyroku bo skoro
Te chwasty powinny były stanąć przed sądem i trafić do więzienia. Ale #!$%@?ł ich w obronie własnej i łzy za nimi nie uronię.


@Ofacet: W tym wypadku zagrożone było życie Kyle'a, niewinnego chłopaka. Miał 100% prawo się bronić a każdy kto atakuje kogokolwiek bez względu na zamiary obu stron powinien się liczyć z tym, że zostanie ukarany włącznie z pozbawieniem życia. W tym wypadku mieliśmy do czynienia z bardzo nielicznym sprawiedliwym
@Ofacet zobaczyłem twój komentarz scrollujac i mi żyłka wyszła.

JEgo nigdy tam nie powinno byc z bronią na wierzchu.

I widziałem że masz jeszcze inne w ten deseń.
Doczytałem teraz na spokojnie. Faktycznie. Masz rację, za wyjątkiem tej jednej rzeczy.
Gdyby to nie był on, to byłby ktoś inny. Ci kolesie byli nie protestować, tylko dla rozróby. Znaleźli by kogoś innego odłączonego od stada. Albo zaczęli likwidować kogoś swojego kto by się
Mówię tylko że postanowił zagrać w głupią grę i wygrał głupią nagrodę.


@Ofacet: ciekawe dlaczego w drugą stronę to nie działa? Jak nastolatka sama idzie chlać wódę z 4 chłopami 50 lat, to przecież nie mogła się domyśleć, że coś złego może się stać. A poza tym powinna mieć prawo robić co chce i włos z głowy nie powinien jej spaść.
@FelixEmilianov: @kuna999 Proponuje go dać na czarną, to naczelny lewy aktywista, fan Bideta. Prowadziłem kiedyś z nim dyskusje przy okazji wyborów Trumpa i Bideta i to jak pisanie do małpy. Dajcie se siana i wszystkim innym również to polecam, świętować też można bo jest jakaś szansa na sprawiedliwość na tym świecie.
I widziałem że masz jeszcze inne w ten deseń. Doczytałem teraz na spokojnie. Faktycznie. Masz rację, za wyjątkiem tej jednej rzeczy.

Gdyby to nie był on, to byłby ktoś inny. Ci kolesie byli nie protestować, tylko dla rozróby. Znaleźli by kogoś innego odłączonego od stada. Albo zaczęli likwidować kogoś swojego kto by się sprzeciwiał dalszej dewastacji (na nagraniach widać było jak pedofil pchał podpalony śmietnik i próbował się rzucić na kolesia który
@JuliuszKalodont:

no właśnie uzbrojonych dzbanie lewacki. Więcej takich Kyle i jest po BLM


Podoba mi się że w tym samym wątku ludzie mnie oskarżają o zamordyzm żeby potem mówić że więcej takich ludzi i będzie po BLM xD

@r4do5
@Szalom

Twój komentarz zakrawa o victim blaming

ciekawe dlaczego w drugą stronę to nie działa? Jak nastolatka sama idzie chlać wódę z 4 chłopami 50 lat, to przecież nie mogła się domyśleć,
@JuliuszKalodont: Zwolennik proud boys? Tej organizacji która jest uznana za terrorystyczną w Kanadzie? xD Tej organizacji której człownkowie masowo poszli do więzienia za szturm an kapitol? No ja bym się tym nie chwalił na twoim miejscu.

@Denial94: A co takiego odlepionego niby napisałem?
@L3stko: Ja doceniam odwagę, ale ciekawe jak prawica by się zesrała gdyby jakiś lewak wziął gnata na Marsz Niepodległości i w sytuacji ataku na Empik zacząłby strzelać, popieram w całej rozciągłości, małpy w piach