Wpis z mikrobloga

jakiś schizofrenik, który dopiero co wyszedł ze szpitala po próbie samobójczej, groził mu śmiercią a potem próbował mu odebrać broń.

@Djelon: Otóż nie. Ktoś oskarżył Kyle'a o postrzelenie człowieka i wtedy tłum na niego ruszył.


@Ofacet: przecież zastrzelił pierwszego kolesia którego opisałem wyżej wraz z powodem
Oceniasz jego decyzje z perspektywy tchórza. Ten nastolatek miał jaja aby wyjść z bronią na ulice bezczelnie rabowane i rozpierdzielane przez dzicz zachęcaną do tego przez polityków i przychylne im lewicowe media. 99,99% ludzi nie miało by na taką akcję jaj. A to czy wyjdzie z tego silniejszy i #!$%@? pseudo-mediom które zorganizowały na niego bezpodstawną nagonkę czy może nie poradzi sobie z tym emocjonalnie i skończy z PTSD//popełni samobójstwo to kwestia
A ja się pytam jaki pożytek to przyniosło?

Bezpodstawnie zakładam że 17latek który zabił dwie osoby, którego imie było na ustach całego kraju i który miał publiczną rozprawę sądową może zostać tym wszystkim straumatyzowany. Rzeczywiście, kompletnie bezpodstawne założenia xD


@Ofacet: Wyszedł na ulice bronić dobytku swoich bliskich//społeczeństwa. Jeśli nie widzisz w tym "pożytku" to jest Twoja sprawa nie moja.

Zabił dwie osoby które mu w tym bezpodstawnie przeszkadzały napędzane lewicową propagandą.
@Ofacet: jakby nie miał broni to by nie miał czym się obronić więc ciężko mi zgodzić się z tym że broń sprawiła że ma problemy; ostatecznie wyszedł jako wolny człowiek i jako wolny człowiek teraz będzie do końca życia będzie trzepał potężny hajs z procesów wobec mediów które go oczerniały. Jeżeli to nie zryje jego psychiki to profit życia, nie dość że uratował wtedy swoje życie to ustawił sobie życie na
@kuna999:

Wyszedł na ulice bronić dobytku swoich bliskich//społeczeństwa. Jeśli nie widzisz w tym "pożytku" to jest Twoja sprawa nie moja.


Pożytek to nie jest kwestia motywacji tylko efektów misiaku. Chwała mu za postawę i odwagę, ja pytam się jaki był z tego pożytek?

Zabił dwie osoby które mu w tym bezpodstawnie przeszkadzały napędzane lewicową propagandą. To czy będzie straumatyzowany czy nie to kwestia przyszłości, Ty bezpodstawnie stwierdzasz, że na pewno będzie
@Ofacet: równie dobrze mogę stwierdzić że byłby 26 ofiarą pokojowych protestów BLM, z racji na efekt motyla nie można oceniać co by było gdyby nie miał broni. Miał broń, został zaatakowany, obronił się, wygrał materialnie nowe życie o którym mógł tylko pomarzyć.
@Ofacet: Aha czyli jakby nie byl gnata nie byloby tragedii xD czyli jakby samoloty z world trade center nie wystartowaly w ten dzien to tez by nie bylo tragedii albo gdyby terrorysci mieli sraczke to tez by nie bylo tragedii xD ah lewaki I waszr utopijne, naiwne spojrzenie na swiat
@Ofacet kiedy #!$%@? umysłowe sprawia że święty George od fentanylu zostaje bohaterem i męczennikiem, a zamieszki po nim są prawie pokojowe, a auta już płonęły, budynki same się zdewastowały, a sklepy same okradły, to dzieciak broniący miasta gdzie mieszka jego ojciec staje się złoczyńcą.
Dzieciak odstrzelił agresywnego #!$%@?, który próbował mu wyrwać broń. Tego samego który podpalał śmietniki, latał z łańcuchami, groził ludziom i, na proteście BLM, krzyczał 'shoot me nigger'. Przypominam,
Pożytek to nie jest kwestia motywacji tylko efektów misiaku. Chwała mu za postawę i odwagę, ja pytam się jaki był z tego pożytek?


@Ofacet: Odstrzelił dwóch agresywnych gości którzy nie mieli wystarczającego instynktu samozachowawczego. Samo to stawia ich w pozycji niebezpiecznych i mało "pożytecznych" dla społeczeństwa(byli zagrożeniem dla innych, normalnych ludzi). Parafrazując to cytatem filmowym "wyrwał chwasty". Inny pożytek jest taki, że zwrócił uwagę na hipokryję mediów lewicowych. Do tego nie
@kfpwa

wygrał materialnie nowe życie o którym mógł tylko pomarzyć.


Czy ktoś mi wytłumaczy czemu wy wszyscy ciągle to powtarzacie? Co to za fascynacja pieniędzmi?

@Jamniki2

czyli jakby samoloty z world trade center nie wystartowaly w ten dzien to tez by nie bylo tragedii albo gdyby terrorysci mieli sraczke to tez by nie bylo tragedi


Co to za #!$%@? analogia? Ziomek tam się #!$%@? z tym karabinem z własnej nieprzymuszonej woli. Można
kiedy #!$%@? umysłowe sprawia że święty George od fentanylu zostaje bohaterem i męczennikiem, a zamieszki po nim są prawie pokojowe, a auta już płonęły, budynki same się zdewastowały, a sklepy same okradły, to dzieciak broniący miasta gdzie mieszka jego ojciec staje się złoczyńcą.


@FelixEmilianov: Zgadzam się.

Dzieciak odstrzelił agresywnego #!$%@?, który próbował mu wyrwać broń. Tego samego który podpalał śmietniki, latał z łańcuchami, groził ludziom i, na proteście BLM, krzyczał 'shoot
@Ofacet: Bo to najprostszy do podania i najpewniejszy efekt tego zdarzenia. O pozostałych skutkach(jego potencjalnej przyszłej sławie, jej kapitalizacji lub też o negatywnych skutkach psychicznych, depresji, PTSD) będzie można mówić dopiero za lata. Pewne jest to że jest niewinny i że ma życie ustawione na całe życie. Reszta to tylko przypuszczenia dlatego nie podaje innych argumentów na to że wygrał tą bronią nowe lepsze życie.
@kuna999:

Odstrzelił dwóch agresywnych gości którzy nie mieli wystarczającego instynktu samozachowawczego. Samo to stawia ich w pozycji niebezpiecznych i mało "pożytecznych" dla społeczeństwa(byli zagrożeniem dla innych, normalnych ludzi). Parafrazując to cytatem filmowym "wyrwał chwasty". Inny pożytek jest taki, że zwrócił uwagę na hipokryję mediów lewicowych. Do tego nie sam efekt jest kluczowy, bardzo duże znaczenie mają intencje. Ale to już kwestia filozoficzna.


Te chwasty powinny były stanąć przed sądem i trafić
@Jamniki2:

Zasnacze raz jeszcze, legalnie posiadal Bron I znajdowal sie tam gdzie mial prawo sie znajdowac, zostal zastanowany przez stado Malp ktore ponioslo konsekwencje


Tak było. Ale ja nie do tego piję.

@kfpwa

Pewne jest to że jest niewinny


Pewne jest to że ława przysięgłych uznała go za niewinnego morderstwa*