Wpis z mikrobloga

Grupa Performatywna Chłopaki miała niby być profilem promującym czułą i nietoksyczną męskość (xD), pisali wiele razy jak to niby mężczyźni potrzebują wsparcia i co zrobili? Z każdego kolesia zrobili gwałciciela i typa pizgającego partnerkę, okazali się tylko feministyczną bojówką, mającą na celu obrażać mężczyzn.
Dlatego wiem, że większość przegrywów raczej nie udziela się na instagramach, ale nawet jeśli to zachęcam poświęcenie 2 minut i założenie konta, żeby np. przy najnowszym i innych wkrótce dodawanych zdjęciach uświadomić ich, co sądzimy o takim profilu i jak bardzo jest on "potrzebny".
https://www.instagram.com/grupaperformatywnachlopaki/
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels ##!$%@? #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
hauser15 - Grupa Performatywna Chłopaki miała niby być profilem promującym czułą i ni...

źródło: comment_1637338336pdECF6vkg9PwBQzNMMYRDO.jpg

Pobierz
  • 55
@zero_dwa: napisał zero_dwa typ który określa samego siebie jako nieudacznika (tj przegryw, sprawdź sobie w słowniku) i cała jego kariera na tej stronie to pisanie jaki jest beznadziejny i nielubiany xdxd napisz jeszcze raz, że kobiety nawet nie chcą splunąć w twoją stronę panie "szacunek do siebie" xdxd
@hauser15: Mój szanowny nauczyciel historii zawsze gdy któryś z uczniów powiedział coś w stylu "wygraliśmy tę bitwę" - my w domyśle Polacy - odpowiadał "jacy my, mnie tam nie było". Więc jak ktoś się czuje gwałcicielem to współczuję, ale mnie proszę w to nie mieszać.
@konopiapolska: @Fidel1 @Jerry664 @zero_dwa
Odezwała się ta co uważa że jak facet słabo się bzyka to nie powinien tego robić bo wykorzystuje partnerkę seksualnie. Niestety wpis usunięty ale w internecie nic nie ginie.
https://www.wykop.pl/wpis/56263089/wczorajsza-akcja-z-laska-z-tindera-drugie-spotkani/#comment-200354317
Mikka - @konopiapolska: @Fidel1 @Jerry664 @zero_dwa 
Odezwała się ta co uważa że jak...

źródło: comment_1637358347x5mAUgWyA80u2xqr0JCr6q.jpg

Pobierz
@Niemamwiedzy:

87% kobiet doświadczyło przemocy seksualnej w tym gwałtu


Ciekawe jaką matematyką to policzyli, bo oczywiście tymi BADANIAMI się nie pochwalą. A coś mi mówi, że te dane są albo wprost zmyślone, albo jest to ekwiwalent badań kinseyowskich, gdzie respondentkami byłaby grupa 100 prostytutek i julek robionych na twardo, tylko, że im się odwidziało na drugi dzień.

87%, czyli prawie 9/10 kobiet w Polsce doświadczyło przemocy seksualnej - a przecież przemoc,
@psycha:

Chyba nie ja powinienem byc wolany a @konopiapolska laska jest odklejona od rzeczywistosci. W jej magicznym swiecie wszystko jest czarne albo biale. Sa zli niszczacy swiat mezczyzni i dobre kochające kobiety. Nie ma w jej rzeczywostosci miejsca na jakikolwiek odcien szarosci. Podczas gdy swiat jest wlasnie szary. Pelen zlych i dobrych ludzi obu plci.

Cokolwieknapiszesz i tak jej nie przekonasz.

@vind:
@SRzeyamlon:
srednio jestem w stanie uwierzyc zeby
zachęcam poświęcenie 2 minut i założenie konta, żeby np. przy najnowszym i innych wkrótce dodawanych zdjęciach uświadomić ich, co sądzimy o takim profilu i jak bardzo jest on "potrzebny".


@hauser15: Po co tracić czas na frajerów którzy jedyne co robią to próbują zakrzyczeć rzeczywistość?

Lepiej czynem afirmować/budować własne wartości wraz z innymi spoko ziomkami. Uczyć się, pracować, robić kariery, wyłapywać panienki, płodzić syny i wychowywać na takich samych chadów.

Sama wasza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niemamwiedzy:

srednio jestem w stanie uwierzyc zeby facet pisal te teksty xD

Styl pisania przypomina rozegzaltowaną 18 latke a nie dojrzala i stabilna emocjonalnie kobiete albo faceta.

No to jesteś dowodem na to, że takie akcje są potrzebne, jakieś kretyńskie ustalanie jaki styl pisania jest dostatecznie męski, ja #!$%@? xD

Mają podcast z tego co wiem, spotkania też chyba urządzają więc nieźle odklejona ta twoja teoria spiskowa.
@vind: przeciez napisalem ze tego tekstu nie napisalaby rowniez stabilna emocjonalnie kobieta. Co wcale nie znaczy ze uwazam ze kazda taka kobieta zachowuje sie mesko.

Jezeli to sa panowie to sadze ze zanim zaczna zbawiac swiat powinni popracowac nad forma przekazu, gdyz ta obecna jest mocno infantylna i sila rzeczy bedzie powodowac ze kazdy bedzie ich zlewal.

Swoja drpga jak sie nazywa ten podcast?
Moze mowia lepiej niz pisza...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niemamwiedzy: nie pamiętam jak się nazywa, nie słucham, raczej jestem po prostu świadomy istnienia. Podejrzewam, że wystarczy w Google do ich nazwy dopisać 'podcast' xd
Mi się w większości podoba ich narracja i to, że ludzi przyzwyczajają do tego, że mężczyzna nie musi być bezemocjonalny i wpisujący się w jakieś społeczne wzorce wzięte rodem z dawnych, hollywoodzkich filmów.
@vind:

Nikt nie twierdzi ze mezczyzna ma byc pozbawionym emocji terminatorem. Ale nie trzeba pisac i mowic o tym w tonie rozegzaltowanej nastolatki. To odbiera im sporo powagi i sprawia ze wielu ludzi w tym np. ja traktuje ich jako niepowaznych ludzi. A opinia niepowaznego czlowieka na powazny temat zawsze bedzie zlewana. Owszem, znajdzie sie grupa ludzi ktorym to pasuje. Pytanie jednak czy jest to grupa do ktorej ich przekaz powinien