Wpis z mikrobloga

  • 167
Zauważyłem że Wykopie panuje jakieś dziwne przekonanie iż piractwo growe już umarło. Że hehe kto ci będzie dziś ściągał z torrentów jak gejpassy są za 4 zł albo tanie cdkeye przeceny na Steamie. Otóż nie moi drodzy. Piractwo nie umarło - wręcz przeciwnie. Weszło na nowy poziom! Weźmy taką #forzahorizon5 w którą jeszcze przed premierą wersji standardowej można było sobie pobrać ze sklepów torrent w wersji Premium Edition. Co więcej na dniach powstał crack do gry online dzięki czemu można sobie grać w trybie multi na swoim własnym koncie Steam i Microsoft. Niektórzy sobie kpili że co z tego jak zaraz wyjdzie update do gry i co hehehe będziecie pobierać od nowa prawie 100GB? Otóż znów jesteście w błędzie. Twórcy wstawek tacy jak Elamigos dbają o swoich "klientów" i na bieżąco wydają patche w osobnych plikach. Tak proszę państwa wygląda piractwo w 2021 roku! Dziekuję że mogłem was o tym uświadomić.

#gry #torrent #torrenty #piratujo #piractwo #pcmasterrace
Larsberg - Zauważyłem że Wykopie panuje jakieś dziwne przekonanie iż piractwo growe j...

źródło: comment_1637251001AxqWyM6bJoEv1sZQteu1Yt.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja np. zamiast czekania na cracki i inne bypassy wolałem kupić współdzielone konto na allegro za 10zł i gram se w czwórkę na nim do dziś, ale 10zł też szkoda nie? xD


@radziuxd: xD
To jest takie samo piractwo, jakbyś ściągnął bo producent gry c---a zarabia na produkcie, więc nie wiem czym się chwalisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Larsberg: Na wykopie panuje przekonanie że piractwo umarło bo wbrew pozorom większość osób ma tu więcej niż 13 lat a to z reguły właśnie tego typu małolaty się bawią w piractwo. Ktoś starszy i odrobine ogarnięty ogarnia sobie promocje czy tanie abonamenty i finalnie i tak nie starcza mu czasu na ogranie wszystkiego :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: ty no nie chce nic mówić ale mi ta wersja na gamepassie dalej wyłącza Siena starcie, mimo dwóch kolejnych wersji sterów ikow także ten, yarrr
  • Odpowiedz
@ujdzie: O dokładnie to, to nie jest GTA IV z trainerami że pozwolą Ci grać online "Bo pacze" - no tak, przecież od zawsze grywalność w multi działała na spiraconych grach xDD

@Larsberg: Ja naprawdę nie rozumiem ludzi którzy dziś jeszcze piracą - płacąc 20 ziko za spotify plus zakładając że wydasz nawet te 120 ziko miesięcznie na nową gierkę na steamie (Już pomijając fakt że np g2a
Skatedog - @ujdzie: O dokładnie to, to nie jest GTA IV z trainerami że pozwolą Ci gra...

źródło: comment_1637273634pvp1ksi90522UCXylyXiE5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
To jest takie samo piractwo, jakbyś ściągnął bo producent gry c---a zarabia na produkcie, więc nie wiem czym się chwalisz( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ryhu: wg Twojej logiki takim samym piractwem jest ściąganie filmu z neta i oglądanie go na współdzielonym Netflixie xD
Gejmpassy za 4zł to samo, no bo MS nie zarobi tyle ile powinien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
C--j mnie to
  • Odpowiedz
@Larsberg Już się obrońcy korpo zesrali, że każdy kto nie chce kupić nowego g---o BFa, to złodziej.
@soulburner Jak ktoś umie into komputery, to piractwo jest banalnie proste.
@sidhellfire Nie chodzi o pieniądze, korpo coraz bardziej opluwają graczy. Trzeba punishować takie c-----e decyzje. Jeszcze niektóre studia robią free weekendy itp. to można przetestować, ale to rzadkość.
@Taktojaaa Jak studia mają w------e na graczy, to gracze mogą mieć na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@radziuxd: mnie też to c--j obchodzi, piractwo mnie nie boli, bawi mnie tylko twój brak konsekwencji.

Z netlifxem przykład c-----y, bo jednak z jednego konta korzysta zazwyczaj 5 osób, zrzucających się na koszt 1 abonamentu, a nie 500 jak w przypadku kont stream na allegro, gdzie producent ma z tego 200zl (koszt gry) a "pirat" (właściciel konta steam) kilka razu tyle, w zależności ilu ludziom o--------ł dostęp.

Handel dostępem na
  • Odpowiedz