Wpis z mikrobloga

  • 167
Zauważyłem że Wykopie panuje jakieś dziwne przekonanie iż piractwo growe już umarło. Że hehe kto ci będzie dziś ściągał z torrentów jak gejpassy są za 4 zł albo tanie cdkeye przeceny na Steamie. Otóż nie moi drodzy. Piractwo nie umarło - wręcz przeciwnie. Weszło na nowy poziom! Weźmy taką #forzahorizon5 w którą jeszcze przed premierą wersji standardowej można było sobie pobrać ze sklepów torrent w wersji Premium Edition. Co więcej na dniach powstał crack do gry online dzięki czemu można sobie grać w trybie multi na swoim własnym koncie Steam i Microsoft. Niektórzy sobie kpili że co z tego jak zaraz wyjdzie update do gry i co hehehe będziecie pobierać od nowa prawie 100GB? Otóż znów jesteście w błędzie. Twórcy wstawek tacy jak Elamigos dbają o swoich "klientów" i na bieżąco wydają patche w osobnych plikach. Tak proszę państwa wygląda piractwo w 2021 roku! Dziekuję że mogłem was o tym uświadomić.

#gry #torrent #torrenty #piratujo #piractwo #pcmasterrace
Larsberg - Zauważyłem że Wykopie panuje jakieś dziwne przekonanie iż piractwo growe j...

źródło: comment_1637251001AxqWyM6bJoEv1sZQteu1Yt.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 3
@Larsberg: jasne, że nie umarło, ale np. crackowanie FH4 zajęło rok, a teraz to jesteś taki mądry, bo piąteczka pyk pyk poszła xD
Ja np. zamiast czekania na cracki i inne bypassy wolałem kupić współdzielone konto na allegro za 10zł i gram se w czwórkę na nim do dziś, ale 10zł też szkoda nie? xD

FH5 za to kupiłem w wersji Premium w preorderze, bo po prostu było mi głupio
  • Odpowiedz
@Larsberg: @JesusOfSuburbia: @ujdzie: Mimo, że kupiłem gejpassa na 4 miesiąca za chyba 8 zł to nie używam. Zauważyłem, że tam są gówniane wersje gier, w sensie podstawa goła. Wole już pobrać pirata który waży połowę mniej i w deluxe edtition, mieć wszystkie dodatki itd i bez lanczerów. Nie wspomnę już o oszczędności kasy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: tak wygląda piractwo od dobrej dekady, taki Codex wydaje update'y, u FitGirl masz regularnie aktualizowane do najnowszej wersji repacki... No, nie jest to żadna nowość.
Ale nie da się zaprzeczyć że taki Gamepass znacznie ogranicza piractwo, na przykładzie tej Forzy, jak będę chciał zagrać to zdecydowanie zapłacę te 4zł i w------e xD. U nas piractwo jest mniej popularne niż choćby 10 lat temu, może gdzieś w Rosji to się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Larsberg: ale tu nie chodzi o to, że piraty umarły, tylko ludziom się już nie chce w nie bawić. Rozumiem, że Denuvo i niezliczone launchery w launcherach to przeszkadzajki zupełnie zbędne, potrafiące porządnie w-----ć, ale grając w legalnie zakupioną grę... Gra mi się lepiej. Nie wiem, czy to czyste sumienie, czy co, ale tak mam. I tak czuje zapewne wiele, wiele innych osób. Brak konieczności szukania i pobierania patchy, tylko
  • Odpowiedz
Zauważyłem że Wykopie panuje jakieś dziwne przekonanie iż piractwo growe już umarło.


@Larsberg: Umarło w sensie potocznym - tak jak "umarły" płyty CD czy DVD. Ot nisza która juz nie jest tak rozpowszechniona jak dawniej.

Zdecydowana większość dała sobie z tym spokój bo po co? J---ć się ze ściąganiem i odpalaniem, a później grać w grę bez funkcji online (albo j---ć się z update'ami co patch żeby jakoś
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@twinzpl: tak sobie tłumacz, grałem w legalną kopię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy siak piąteczka kupiona, więc pal wroty ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: ElAmigos legenda pirackich wstawek. Jak dobrze mi się kojarzy to nawet jest Polakiem. Kiedyś każda gra czy na kompa czy na xboxa była brana od niego bo od nikogo innego nie było takiej jakości wstawek. Zawsze działające linki, własny launcher instalujący cracka, zawsze najnowsze updaty. Gościu chyba zrobił sobie z tego główne źródło zarobku bo nie widzę innego sposobu żeby mieć tyle czasu żeby to wszystko ogarniać.
  • Odpowiedz
  • 2
@Robinxon Dokładnie. Elamigos ma proste dobrze zrobione instalki które nigdy nie zawodzą. Wstawki od FitGirl zajmują mniej ale wypakowują się wieki i może się zdarzyć że wywali błąd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ujdzie: ja Ciebie doskonale rozumiem że lepiej kupić tego gejpasa za te 4 zł. Ale problem jest związany z limitem czasowym.
Mi się nie chce grać w gry codziennie. Dla tych którzy kupią grę, chcą ją przejść od 0 do 100% w 2 miesiące, usunąć ją i pobierać kolejną gejpas ma sens. Ale co z takimi osobami jak ja, które grają raz na tydzień w jedną grę przez godzinę, a czasem i nawet raz na dwa tygodnie? Bo mnie nie jarają wszystkiego rodzaju gry, pogram w forze, csa i to by było na tyle.

Mi się nie opłaca kupować tylko piracić.

Wiesz ile bym dał za to aby w mieście w którym przez większość czasu mieszkam były siłownie za które płacę tylko podczas korzystania, a nie karnet miesięczny? Bo w chwili obecnej płacę 20 euro miesięcznie, i jak pójdę tam 10 razy w miesiącu to jest sukces, bo bywają miesiące gdzie nie idę w ogóle bo mieszkam w innym kraju przez kilka tygodni i nie korzystam. A ja bym se chciał pójść, zapłacić 1 - 2 euro za godzinę i poćwiczyć, w przeciągu roku bardzo bym zaoszczędził w porównaniu do
  • Odpowiedz