Wpis z mikrobloga

  • 167
Zauważyłem że Wykopie panuje jakieś dziwne przekonanie iż piractwo growe już umarło. Że hehe kto ci będzie dziś ściągał z torrentów jak gejpassy są za 4 zł albo tanie cdkeye przeceny na Steamie. Otóż nie moi drodzy. Piractwo nie umarło - wręcz przeciwnie. Weszło na nowy poziom! Weźmy taką #forzahorizon5 w którą jeszcze przed premierą wersji standardowej można było sobie pobrać ze sklepów torrent w wersji Premium Edition. Co więcej na dniach powstał crack do gry online dzięki czemu można sobie grać w trybie multi na swoim własnym koncie Steam i Microsoft. Niektórzy sobie kpili że co z tego jak zaraz wyjdzie update do gry i co hehehe będziecie pobierać od nowa prawie 100GB? Otóż znów jesteście w błędzie. Twórcy wstawek tacy jak Elamigos dbają o swoich "klientów" i na bieżąco wydają patche w osobnych plikach. Tak proszę państwa wygląda piractwo w 2021 roku! Dziekuję że mogłem was o tym uświadomić.

#gry #torrent #torrenty #piratujo #piractwo #pcmasterrace
Larsberg - Zauważyłem że Wykopie panuje jakieś dziwne przekonanie iż piractwo growe j...

źródło: comment_1637251001AxqWyM6bJoEv1sZQteu1Yt.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Larsberg: może i nie umarło, tylko musisz to skądś ściągnąć - a tu widzę płatne hostingi, to raz. Dwa - zainstalować, paczować i się modlić o brak bana na konto.

Alternatywą jest gejpas za 4zł na 3 miechy i masz spokój.

Z czym jest więcej roboty?
  • Odpowiedz
@ujdzie: Dużo osób wrzuca też gry, filmy itp. na mega czy google drive. Mają biblioteki idące w terabajty a czasem nawet i petabajty.
  • Odpowiedz
Kupując gejpassa kupujesz czasowy dostęp do gry który i tak wygaśnie a piracąc to jednak masz grę w pliku na zawsze. Nawet kupując grę na steamie kupujesz tak na prawdę licencję która może w nieokreślonej przyszłości wygasnąć.
  • Odpowiedz
@ptt_: ja znam doskonale temat tego typu wstawek, ale to dalej jest więcej roboty niż gejpas za 4zł. Do tego często jest taki problem, że usuną któreś archiwum i nie znajdziesz pasującego.

Oprócz tego ryzyko wirusów i brak szacunku dla twórców (hahaha, kto by tam szanował korporację).
  • Odpowiedz
@ProwojMiliten: nie gram w nic, ale płacenie za takie ch#jowe gry jak choćby Cyberpunk czy teraz BF2042 to jest przegięcie

a właściwie nie tyle płacenie przez graczy a wydawanie tych niedokończonych gier
  • Odpowiedz
@martin123154: taka że nie płacisz a jak dostaniesz bubla w postaci GTA DE to wiesz że przynajmniej kasa nie poszła w błoto. Zawsze możesz później kupić grę legalnie jeśli uważasz że należy się za nią kasa.
  • Odpowiedz