Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś ma jakiś naprawdę skuteczny sposób na radzenie sobie ze stresem i bardzo natrętnymi, kompulsywnymi myślami? Cały czas myślę o jednej rzeczy, dosłownie przez cały dzień siedzi mi to w głowie, przeszkadza mi to w funkcjonowaniu, jednocześnie jestem osobą bardzo podatna na stres, wszystko dosłownie mnie stresuje i nie umiem sobie z tym kompletnie radzić. Podejrzewam również, że mam nerwice natręctw, ze względu na obsesję na punkcie liczb (wykonywanie czynności 5 razy, musi być po 5 danych przedmiotów, 5 łyków wody etc.). Czy ktoś ma sposoby na poradzenie sobie z tym? To naprawdę jest uciążliwe, szczególnie te myśli.
#medycyna #psychologia #psychiatria #nerwica #stres

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6193e6ec6d062d000ad45480
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Trening autogenny/autohipnoza, czyli leżysz spokojnie ze słuchawkami i słuchasz głosu który każe ci rozluźniać poszczególne mięśnie. Mam jeszcze przyjemne nagranie pt świadomość świadka gdzie człowiek odrywa się od tej nawały myśli. Te rzeczy działają o ile jesteś w stanie się na nich skoncentrować, czuć wyraźne odprężenie po tym.