Wpis z mikrobloga

https://www.national-geographic.pl/artykul/czy-halucynogenne-grzybki-moga-leczyc-depresje

Cierpię na fobię społeczną od 10 lat, kiedyś nawet już miałem myśli samobójcze.
Ostatnio coraz lepiej sobie radzę i wkrótce zażyję dużą dawkę psylocybiny w kontrolowanych warunkach z terapeutą.

Jak chcecie, to mogę Was potem zawołać i zdać relację czy mi #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psychodeliki #psychologia #psychiatria #fobiaspoleczna #depresja #narkotykizawszespoko #psylocybina
  • 29
@furyknajpydyskretnychlod: poczyniłem, napisałem we wpisie, że ostatnio coraz lepiej sobie radzę - ale dalej gdzieś w podświadomości siedzą mi pewne lęki i niepoprawne schematy myślenia. Psylocybina to taka terapia na skróty.

@Fjkjarek: dzięki. Oczywiście, że wyjeżdżam, w Polsce takie zabawy są nielegalne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@bitkoin: Zawołaj proszę, interesuje mnie temat leczniczych zastosowań substancji psychoaktywnych i zbieram materiały na ten temat, marzy mi się w przyszłości zrobić coś, by takie terapie były dostępne dla każdego bez potrzeby łamania prawa.

Btw. Polecam mimo wszystko odstawić mikrodawkowanie na jakiś tydzień przed właściwą terapią.