Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@Dakkar: nie. ty teraz gadasz o męskich ideałach. ty myślisz, że facet musi być jakiś #!$%@?, żeby mieć dla kobiety idealną figurę. A normalnie kobieta preferuje szczupłą sylwetkę, szerokie barki i lekki zarys mięśni - to jest w zasięgu prawie każdego faceta,.który cwiczy 2 razy w tyg.

@little_muffin: Nie gadam o żadnych męskich ideałach. Aby osiągnąć męski ideał trzeba miećidealny frame i brać sterydy. Mówię o "zwykłej", "przeciętnej" sylwetce w
@goparys: a właśnie, że to jest przeciętność w dzisiejszych czasach. Dzisiaj więcej ludzi na świecie cierpi na nadwagę niż głoduje! Czaisz? To jest nowa przeciętność. Mamy co raz mniej ruchu i nieograniczony dostęp do co raz gorszego, uzależniającego jedzenia.
@little_muffin: Ah w ten sposób. Ok- masz racje, nadwaga/otyłość staje się normą. Ludzie są leniwi i nie chce im się poruszać, a dodatkowo nie potrafią się karmić. Nie zmienia to faktu, że nie jest to zdrowe i nie powinno się tego promować
@stray_dog: dlaczego mnie nie dziwi, że wykopek z automatu wyzywa mnie od grubych bab ( ͡° ͜ʖ ͡°) nazwanie kogoś wieszakiem to wręcz wyróżnienie w naszej kulturze. Co do ubierania to ja patrze na to od strony szycia i modelingu - bo trochę szyję. Płaskie sylwetki się bardzo łatwo ubiera. Punkt - to jest fakt. Nie pisze tego w sposób perioratywny bo w dzisiejszych czasach to ideał
@Klepajro: no i bzdury piszesz koleś. Bo uwazasz, że facet żeby normalnie wyglądać to musi #!$%@? na siłowni i się dietowac, a jednocześnie piszesz, że kobieta musi się tylko głodzić i będzie fantastycznie wyglądać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin jesteś upośledzona? Serio bo nie chce potem wyjść na takiego co się śmieje z chorej osoby. Jeśli nie jesteś to

Gdzie napisałem że.lochy mają się głodzić?
Normalnie facet bez aktywności fizycznej to bez zarysu praktycznie mięśni widocznych xD jesteś porostu jezdna z tych memicznych kretynek które twierdzą że LEKKKI zarys mięśni się robi od basenu pompek 2x w tygodniu xD