Wpis z mikrobloga

@eltanol3000: No właśnie, czuję się dyskryminowany.
To, że nikt nie promuje męskiego bodypositive bezpowrotnie przekreśliło moja ewentualną karierę jako modela. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@eltanol3000: bo kobieta może wyglądać jak totalne gówno, a spermiarze i tak się znajdą, natomiast w przypadku mężczyzn sytuacja jest odwrotna, nikt nie chce oglądać tych najbrzydszych i tylko ci najlepsi mają szanse na sukces reprodukcyjny, tak działa dobór naturalny
  • Odpowiedz
a facet ma być adonisem z kratą na brzuchu?


@eltanol3000: Jak widzisz na wstawionym przez ciebie obrazku, facet ma być murzynem. Najgorsze, że głosowanie portfelem to coraz większa zagwozdka, bo niestety na stronach internetowych i reklamach coraz większej ilości marek, nie tylko modowych, wita cię opalony model.
  • Odpowiedz
bo faceci dzięki testosteronowi mają łatwiej w osiągnięciu klaty na brzuchu. Mam nadzieję, że pomogłam.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: Dokładnie. Każdy wie że wystarczy trochę ruchu i basen raz w tygodniu
  • Odpowiedz
@maad: w sumie to tak. Ruch 2-3 x w tygodniu i zdrowa dieta i każdy koleś wygląda bardzo dobrze. Laski przy takim małym ruchu wyglądają przeciętnie. I mało być krata, nie klata. *
  • Odpowiedz
@Dakkar: i co Cię w tym bawi? Łatwiej budować mięśnie z posiadając większą ilość testo. Po prostu. Obczaj partnerkę Lewandowskiego, albo Chodakowska - te baby na prawdę dużo ćwiczą, a wyglądają przeciętnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 137
@maad: w sumie to tak. Ruch 2-3 x w tygodniu i zdrowa dieta i każdy koleś wygląda bardzo dobrze. Laski przy takim małym ruchu wyglądają przeciętnie. I mało być krata, nie klata. *

@little_muffin: widać że nie masz dosłownie bladego pojęcia o czym mówisz.

Facet żeby wyglądać "przeciętnie" w oczach kobiety musi ćwiczyć reguralnie, być bardzo dyscyplinowanym i poświęcać mnóstwo energii aby to osiągnąć, co jest kompletnym przeciwieństwem tego czego
  • Odpowiedz
@Dakkar: nie. ty teraz gadasz o męskich ideałach. ty myślisz, że facet musi być jakiś #!$%@?, żeby mieć dla kobiety idealną figurę. A normalnie kobieta preferuje szczupłą sylwetkę, szerokie barki i lekki zarys mięśni - to jest w zasięgu prawie każdego faceta,.który cwiczy 2 razy w tyg.
  • Odpowiedz
@goparys: nie. I otyłości nikt nie promuje. Jako, że sama jestem nieco plus size to się cieszę, że w końcu ubrania są pokazywane na osobach w moich rozmiarach - bo wtedy widać jak przeciętna laska w tym wygląda i czy faktycznie ładnie. Łatwo ubrać wieszak. Ale jak już masz np. większy biust to dużo koszul się nie dopina / rozjeżdża. Więc dla mnie to na plus,.że pokazują "będzie to na tobie
  • Odpowiedz