Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ciężko coś znaleźć bo na necie to sami modele bez ubrań, ale coś w tym stylu

@little_muffin: ej, to nie jest lekki zarys mięśni, tylko typ, który nie jest suchoklatesem i nie jest gruby xd odsyłaj do tego obrazka każdego, kto ci teraz odpowie na pierwszy komentarz (ludzie często nie czytają kolejnych), bo on naprawdę nasuwa dość stereotypowe skojarzenia
@eltanol3000: Pytanie na serio, bo mnie to naprawdę ciekawi - ruchaliście kiedyś grubą laskę? Ja nawet na studiach kiedy nie miałem brania i kleiły się do mnie grube dupy to ich nie ruchałem, jakoś mnie to po prostu brzydzi. Traktuję je trochę jak gejów, można pogadać, pośmiać się, ale nie ruchałbym.

Jeszcze taka laska z dużą delikatnie wystającą dupą jest spoko, ale kiedy brzuch zaczyna rozlewać się na boki to po
źródło: comment_16368131688FpyC27UwInXXxYb9RDeuC.jpg
bo faceci dzięki testosteronowi mają łatwiej w osiągnięciu klaty na brzuchu. Mam nadzieję, że pomogłam.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin:

Jeżeli testosteron to to co pozwala im ruszyć du*e na siłownię zamiast leżeć z laptopem z pizzą/chipsami i desperadosikiem jak większość tych grubych dziewczyn co mają "spowolniony metabolizm" uskutecznia przez ostatnie 5lat swojego życia XDD

W tej chwili proporcje osób na siłowniach wyglądają tak że przypada 9 facetów
@sing: nie, pomijając cellulit, bo ten mają też chude laski, to obrzydza mnie totalny brak kobiecych kształtów. Niektóre różowe powiedzą coś w stylu "kobieta musi mieć krągłości", tylko że zalane tłuszczem obwisłe cyce czy rozlana dupa to nie są krągłości. Jeszcze takie z lekką nadwagą są git, ale taki baleron, jaki wstawiłeś wyżej to już przesada.
@little_muffin: skończ #!$%@?ć, okay? jasne, faceci naoglądają się duperek z insta, ale później i tak są w stanie zaakceptować swoją sytuację i brać taką, która im po prostu odpowiada, nawet jeśli nie jest modelką, ma celulit, boczki itd. itp. Mamy znacznie mniejsze wymagania wizualne wbrew pozorom, a aplikacje randkowe są tego idealnym przykładem. Przeciętne dupy odrzucają równych sobie facetów, przeciętny facet zaakceptuje gorszą od siebie dupę. Zdarzają się wyjątki, jasne.

Serio,
@bezprzypau: ale ja zadaję pytanie do facetów, którzy takie laski ruchają, bo w realu naprawdę takiego nigdy nie poznałem. Ostatnio kumpel się bardzo mocno wstawił i taka grubaska właśnie to wyczuła i przez godzinę za nim biegała, żeby zrobić mu loda, ale skubany nie dał się złamać, a sam go czasem podpuszczałem "żeby spróbował, że może fajnie będzie" xDDDD
@cienki137: bo dla kobiet coś więcej się liczy niż wygląd. Jak chcesz zaimponować samym wyglądem to musisz faktycznie być w tych to 10.
Ale żeby zaimponować charakterem - to już was przerasta. Już po waszych samych komentarzach widzę, że jesteście strasznymi toksynami. Macie ból dupy o to, że obca osoba nie wpasowuje się w wasze standardy wizualne :D
@eltanol3000: nie wiem, ale domyślam się, że idą święta, więc baby kupujo majty facetom, a faceci majty babom. Jak popatrzę na Triumpha czy chociażby Gatta, to nie ma tam raczej ulanych loszek. Wniosek jest chyba taki, że damska bielizna CK jest skierowana bardziej dla okrągłych kobiet. I w sumie bym się zgodziła, bo tego typu topy i slipy raczej są dla bardziej okrągłych kształtów. No ewentualnie dresiar.
@little_muffin: U mężczyzn tłuszcz odkłada się głównie na brzuchu i mordzie a u kobiet na tyłku i udach. Więc kobieta przy identycznym bf% kobieta zawsze będzie wyglądała lepiej. Chłop 20%bf to ulaniec a baba 20%bf to fitnesiara. A "lekki zarys mięśni" to poziom tłuszczu poniżej 15% i spora masa mięśniowa. Kobietom o wiele łatwiej wyrobić i utrzymać dobrą sylwetkę. I nikt nie wymaga od nich budowania sporej masy mięśniowej.
U mężczyzn tłuszcz odkłada się głównie na brzuchu i mordzie a u kobiet na tyłku i udach.


@Waffenfarbe: nie dotyczy Polek, którym odklada się właśnie na brzuchu i mordzie, czasem jeszcze na plecach i rękach. 70kg p0lka wygląda gorzej niż 80kg angielka czy francuzka
W przypadku kobiety łatwiej jest osiągnąć atrakcyjną sylwetkę, bo od kobiet nie wymaga się mięśni, a zazwyczaj względną szczupłość, co można osiągnąć po prostu nie #!$%@?ąc jak świnia.


@OktawianAugust: Ale niektórym duperkom nawet to nie wychodzi i muszą #!$%@?ć po 2000+ kcal bez aktywności ruchowej i sobie RACJONALIZOWAĆ otyłość np. tym, że "wciąż im się atencja zgadza", bo zdesperowani faceci, których jest w danym przedziale wiekowym więcej, chcą 1. zamoczyć 2.