Wpis z mikrobloga

  • 23
@Bpnn mapy here, kafelki, super aparaty, ładowanie indukcyjne, amoled...nigdy żaden telefon mnie tak nie zachwycił jak lumia800.
  • Odpowiedz
@donalejd: Jak wszystko czego sie tknie Microsoft i korpo tego pokroju. Zaczeli to rozmywać, przejeli Nokie i sprzęt też nagle stał się plasticzkami kiczowatymi, mobilna 10 była już fuszerką na odwal się całkiem. A szkoda bo system początkowe założenia miał rewelacyjne i interfejs był na lata do przodu. Na wielu rynkach wielkich w tym np w Niemczech Windows miał ok 30%
  • Odpowiedz
@donalejd pisałem troszkę aplikacji pod ten system, jeździłem na hackatony, współpracowałem z ewangelistami Microsoftu i był ogromny potencjał. Nawet Lumie dostałem za publikowanie apek do Microsoft Store. Niestety to brak klientów i boom na androida zabił ten system.
  • Odpowiedz
@donalejd: Nie miałem a szkoda, fajna by była taka pełna integracja z systemem. Że zrobisz fotę a ona pojawia się na Windowsie w folderze zdjecia. Że tworzysz tego posta na wykopie na kiblu z telefonu a dopisujesz na kompie.
  • Odpowiedz
Miałem największy na tamte czasy telefon. Lumia 1320 to miało chyba z 7 czy 8 cali xd Genialne wykonanie. Bateria trzymająca kilka dni. Ale fakt... System umarł. Jak symbian a miałem telefony z serii Nokia N

Edycja: to jednak miało 'tylko' 6 cali. Ale wtedy w tamtym czasie nazywano te twory fabletami i 6 cali to był gigant xd
  • Odpowiedz
@Gremek:

Micro$oft miał w dupie developerów, tak i oni oblali ten system.


Co? Płacili za pisanie apek, żadnych kosztów z tego co pamiętam, mieli dobrą dokumentację a w pewnym momencie nawet narzędzie do łatwej konwersji aplikacji androidowych na ich system.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
Niektórzy twierdzą że ten system ostatecznie zabił brak Pokemonów na które był hype w tamtym okresie 😀
  • Odpowiedz