Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja, Umowa zlecenie. Umowa na czas nieokreślony.
Pracodawca raz wysyła wynagrodzenie z firmowego konta Sp. Z o.o. i podpisuje tytułem „UMOWA ZLECENIE” a raz z prywatnego konta i podpisuje tylko jako miejsce pracy...
W umowie nie ma podanego miejsca pracy tylko jest stanowisko.
Jak banki patrzą na tym przy wzięci kredytu gotówkowego a jak przy kredycie hipotecznym? Wiem ze musi być min. 6 miesięcy u tego samego pracodawcy ale pewnie wysyłanie raz z konta firmowego a raz z prywatnego komplikuje cały proces... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bank #banki #pieniadze #finanse #kredythipoteczny #kredyt #kredyty
  • 4
Jak banki patrzą na tym przy wzięci kredytu gotówkowego a jak przy kredycie hipotecznym? Wiem ze musi być min. 6 miesięcy u tego samego pracodawcy ale pewnie wysyłanie raz z konta firmowego a raz z prywatnego komplikuje cały proces... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Marcinowy: Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie wymagało to dodatkowych wyjaśnień, jednak nie przekreślałbym w tym przypadku szans na kredyt hipoteczny. Dużo zależy od konkretnego banku
@Marcinowy Ja w ogóle w Polsce nie pracuje, bank kategoryzuje część moich wpływów jako wynagrodzenie, więc gotówkowy może pójść z automatu (zatwierdzone przez komputer).