Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niebieskieniebo:

Ciekawe dlaczego

Bo jest funkcjonalniejsze. Możesz teraz wrzucić na ten ekran informacje które w tym momencie są dla Ciebie istotniejsze i nie jesteś ograniczony wyłącznie do zegarów kiedy chcesz tam mieć na przykład nawigację.
@niebieskieniebo: Tez tak myślałem ale kupując nowe auto nie miałem zbytnio wyboru.
I jest ok przyznam. Ekran jest na tyle dobrej jakości i płynny ze zupełnie mi to nie przeszkadza i nie meczy oczy. Animacje są dobrej jakości ale bardzo subtelne, może to klucz, bo jakbym miał jarmark to bym się wkurzył.

Może zależy od auta.
@niebieskieniebo: A jezdziles takim samochodem? Masz takie auto? Przy klasie premium kazde auto ma swoje rozwiazania ktore sa niepowtarzalne. Debata co sie komu podoba a co nie jezeli nie ma takiego auta i go nie kupi jest bezsensu. Poza tym kupujac auto klasy premium zwracasz uwage nie ba zegary tylko na caloksztalt, na komfort, luxus. Inaczej podchodzi sie do takiego zakupu.
@niebieskieniebo: Jak dla mnie kiszka, bo po pierwsze tak wystawiona szyba zamienia się w lustro, a poza tym wygląda jak tani chiński tablet, którym w rzeczywistości jest. Wziąłem na testy nowe CLA z tym szerokim i.. no nie xD Palce widać po pierwszym dniu użytkowania, te animacje to jest tak naprawdę duperel, a cała ta otoczka "eJ-aJ" czyli "hej mercedes" zachowuje się gorzej niż rozpoznawanie mowy w zwyklackiej Skodzie, odpalane guzikiem
@niebieskieniebo: wygląda to paskudnie, za to jest tańsze w produkcji. Standaryzacja i optymalizacja. Zamawiają pół bańki ekranów jednakowej specyfikacji, montują to we wszystkich swoich modelach, a softowo ogarniają sobie takie bzdety jak wygląd zegarów, podświetlenie, tapeta, ch$je muje. W porównaniu ze starą linią produkcyjną i bawieniem się z wieloma elementami wychodzą grosze, a klilentowi się wciśnie, że to produkt premium i łobaben
@niebieskieniebo: Kiedyś deska rozdzielcza S klasy to był majstersztyk ergonomii. Popatrzyłeś chwilę na całość i rozumiałeś dlaczego to auto kosztuje kupę pieniędzy. A dzisiaj? Standard to co wszyscy: dwa duże ekrany, paski ledowe i piano black jak w aucie kompaktowym. S klasa na deskę rozdzielczą podobną do Tesli S (i to nie jest komplement)
Janusz_Hazardu - @niebieskieniebo: Kiedyś deska rozdzielcza S klasy to był majsterszt...

źródło: comment_16367389160DHiJrZoluR1CRBjP7oMW7.jpg

Pobierz
no właśnie mi same ekrany tak nie przeszkadzaja (symbol nowoczesności), ale niech są jakoś zabudowane, a nie taki jakby przyklejony prowizorycznie tablet xD Wirtualny kokpit z Audi to jest to


@niebieskieniebo o to to. Kiedyś pisałem o tym i się wykopki zesrały "wincyj tabletów". Przecież to wygląda jak gówno w lesie.

Poza tym nie wszystko musi być dotykowe, kto smyrał palcem po ekranie na wybojach ten wie o czym mówię, poza tym