Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Mam bardzo dobrego kolegę, oczywiście samotny i ciągle twierdzi, że kobiety nie może sobie znaleźć. Dziwi mnie to, bo jednak świetny z niego facet.

Stwierdziłam, że jeżeli on nie potrafi sobie znaleźć, to ja mu poszukam. Założyliśmy wspólnie profil na sympatii, opis pisałam ja - no taki, że sama bym na niego poleciała gdyby nie mąż.

No i zaczęłam poszukiwania tej jedynej i wymarzonej.
I teraz się zastanawiam, kogo to bardziej #!$%@?ło. Czy nas, gdzie próbuje mu wyrwać kobietę, czy te wredne babska.
Nie dość, że w większości zaniedbane i już nie chodzi, że na być szczupłą fotomodelką, ale nawet ubrać się nie potrafią, to jeszcze weź się proś, żeby jakakolwiek odpisala. I już nawet zanizylam wymogi do całkowitego minimum no i nie da się.

#rozowepaski czego wy do cholery szukacie? Księcia z bajki? To przerażające, już z czystego wychowania czułabym się zobowiązana, żeby odpisać na wiadomość, nawet jeśli byłabym niezainteresowana.

Odczułam #pieklomezczyzn na sobie.
#zwiazki #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 185
  • Odpowiedz
już z czystego wychowania czułabym się zobowiązana, żeby odpisać na wiadomość, nawet jeśli byłabym niezainteresowana


@PachneImbirem: akurat na sympatii to jest niewykonalne, bo piszą typy z którymi nie masz pary i masz po 20-30 wiadomości dziennie pracując zawodowo, spotykając się ze znajomymi i chcąc w ogóle z kimś kim się zainteresowałaś pisać nie znajdziesz na to czasu. Mało tego! Gdy już nawet napiszesz, że nie jesteś zainteresowana częto dostajesz wiadomości
  • Odpowiedz
prawda jest taka, że kobiety teraz nie potrzebują facetów ¯_(ツ)_/¯

a wy panowie się z tym pogódźcie i żyjcie własnym życiem ʕʔ


@jmuhha: po poszukiwaniach też w końcu doszłam do tego wniosku i już nikogi nigdzie nie szukam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na bank, zwłaszcza że większości są związane z dużo mniej atrakcyjnymi od siebie facetami, bo są niepewne siebie, kulturowo nastawione na to że związek ich wartościuje, a ich klucz wyboru można skrócić do "kto pierwszy ten lepszy".


@ImYourPastClaire: śmiem wątpić, prędzej zobaczysz jednak przystojnego faceta z brzydką kobietą niż na odwrót.
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: zluzuj majty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pierwsze - po #!$%@? mu piszesz opis? Przecież to jest sprzedawanie ciebie, a nie jego. Po drugie baba nie umie dobrze zbajerować drugiej baby. Po trzecie jak kumpel nie ma dobrej bajery to nic mu nie pomogą przepiękne opisy - a jak se sam baby nie umie znaleźć to sorry, ale bajerki nie ma. Oczekiwanie, że w necie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@little_muffin:

zawsze postępuje honorowo

zawsze umie schować dumę w kieszeń


Dwa wykluczające się zjawiska w jednym zdaniu, bezpośrednio po sobie xD to chyba długo już jesteś sama, co?
  • Odpowiedz
@swerve: nie, nie są to wykluczające się rzeczy. Skąd Ci to przyszło do głowy? Honorowość, a kompromisowość to dwie różne rzeczy.
I nie, nie jestem długo sama. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stwierdziłam, że jeżeli on nie potrafi sobie znaleźć, to ja mu poszukam.


@PachneImbirem: weź zostaw typa w spokoju xD Najgorsze są właśnie takie wielkie swatki, nie, nie poleciałabyś na niego, pewnie jest spoko kumplem orbiterkiem jak trzeba wnieść meble z mężem albo coś innego co wymaga jego pomocy, wpadnie na imprezę itd ale na 100% byś na niego nawet nie spojrzała nawet gdyby nie mąż. A jeśli tak, to mam
  • Odpowiedz
prezentacja i dobry opis to połowa sukcesu, toć nie musisz być w 100% szczery xD

dopisz jakieś bajery w opisie typu gra na gitarze czy small business developer to zobaczysz jakie będą rozochocone :D


@Greensy: tylko mężczyźni czytają opisy xD wiem bo tylko mężczyźni w jaki kolwiek sposób nawiązywali do mojego a miałem przeróżne bo szukałem odpowiedniego dla kobiet
  • Odpowiedz
Założyliśmy wspólnie profil na sympatii, opis pisałam ja - no taki, że sama bym na niego poleciała gdyby nie mąż.


@PachneImbirem: Opis? Pomogłabyś chłopu odpowiednio go ubierając, robiąc mu dobre zdjęcia i ewentualnie lekko je fotoszopując ( ͡º ͜ʖ͡º) kto ma czas czytać opisy? Chyba nie kobity w Internecie które są szturmowane atencją niczym polsko-białoruska granica? Pomijając to że te wszystkie serwisy gdzie na 1
  • Odpowiedz