Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Mam bardzo dobrego kolegę, oczywiście samotny i ciągle twierdzi, że kobiety nie może sobie znaleźć. Dziwi mnie to, bo jednak świetny z niego facet.

Stwierdziłam, że jeżeli on nie potrafi sobie znaleźć, to ja mu poszukam. Założyliśmy wspólnie profil na sympatii, opis pisałam ja - no taki, że sama bym na niego poleciała gdyby nie mąż.

No i zaczęłam poszukiwania tej jedynej i wymarzonej.
I teraz się zastanawiam, kogo to bardziej #!$%@?ło. Czy nas, gdzie próbuje mu wyrwać kobietę, czy te wredne babska.
Nie dość, że w większości zaniedbane i już nie chodzi, że na być szczupłą fotomodelką, ale nawet ubrać się nie potrafią, to jeszcze weź się proś, żeby jakakolwiek odpisala. I już nawet zanizylam wymogi do całkowitego minimum no i nie da się.

#rozowepaski czego wy do cholery szukacie? Księcia z bajki? To przerażające, już z czystego wychowania czułabym się zobowiązana, żeby odpisać na wiadomość, nawet jeśli byłabym niezainteresowana.

Odczułam #pieklomezczyzn na sobie.
#zwiazki #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 185
mozna mowic, ze rząd, że rząd tamto, ale kobiety są czesto lepiej wyksztalcone od mezczyzn, wiecej lekarzy jest kobiet niz mezczyzn. Oczywiscie nie chodzi mi tutaj by mezczyzn dyskryminowac, chodzi mi oto, ze kobiety w ostatnich latach zaczely się coraz to lepiej edukowac a tym samym pozycja mezczyzn jest mniejsza niz w przeszlosci. Portale spolecznosciowe tez mialy na to wplyw


@jmuhha: Gdyby nie parytety i nacisk na przyjmowanie kobiet na uczelnie,
ExitMan - > mozna mowic, ze rząd, że rząd tamto, ale kobiety są czesto lepiej wykszta...

źródło: comment_1636721305GErPro5HxLkST49YD6KVxx.jpg

Pobierz
@jmuhha:

prawda jest taka, że kobiety teraz nie potrzebują facetów


"Prawda" jest taka, ze kobiety biora facetow (a raczej: efekt ich pracy) za cos, co jest, bylo i bedzie.

Dzwonisz po ubera. Kto podjezdza?
Dzwonisz po montera. Kto przyjezdza?
Idziesz do klubu. Kto zagaduje?
Idziesz na trening (czegos, czego nie da sie nauczyc w 2 dwa tygodnie). Kto cie szkoli, wdraza i supervisuje?
Ktos na ulicy cie napastuje lub cos ci
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@jmuhha: Xd widzisz sama napisałaś to o co mi chodziło kobiety są lepiej wykształcone bo to rząd wprowadza nowy ład kobiety mają podwyższane punkty za bycie kobietą czy posiadanie dziecka dlatego tak ostatnio jest mało programów wspierających mężczyzn czy to w pracy czy po studiach a co do portali społecznościowych maszynie do programowania umysłów to bym dał sobie spokój kobiety dużo nie rozumieją albo nie próbują zrozumieć nic się nie dzieje