Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Mam bardzo dobrego kolegę, oczywiście samotny i ciągle twierdzi, że kobiety nie może sobie znaleźć. Dziwi mnie to, bo jednak świetny z niego facet.

Stwierdziłam, że jeżeli on nie potrafi sobie znaleźć, to ja mu poszukam. Założyliśmy wspólnie profil na sympatii, opis pisałam ja - no taki, że sama bym na niego poleciała gdyby nie mąż.

No i zaczęłam poszukiwania tej jedynej i wymarzonej.
I teraz się zastanawiam, kogo to bardziej #!$%@?ło. Czy nas, gdzie próbuje mu wyrwać kobietę, czy te wredne babska.
Nie dość, że w większości zaniedbane i już nie chodzi, że na być szczupłą fotomodelką, ale nawet ubrać się nie potrafią, to jeszcze weź się proś, żeby jakakolwiek odpisala. I już nawet zanizylam wymogi do całkowitego minimum no i nie da się.

#rozowepaski czego wy do cholery szukacie? Księcia z bajki? To przerażające, już z czystego wychowania czułabym się zobowiązana, żeby odpisać na wiadomość, nawet jeśli byłabym niezainteresowana.

Odczułam #pieklomezczyzn na sobie.
#zwiazki #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 185
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: najlepsze są porady damsko męskie od kobiet.
Różowa: Słuchaj Miras, ale ty się na pewno podobasz dziewczynom. Jesteś wrażliwy, przystojny, zabawny i troskliwy.
Miras: A ty się ze mną umówisz?
Różowa: No ja akurat nie, bo ja preferuję wyższych i trochę nie jesteś w moim typie. ALE na pewno jest mnóstwo dziewczyn, które by się umówiły. Musisz tylko poszukać.
  • Odpowiedz
różowe albo chcą kogoś naprawdę mega, albo wolą być same, nie muszą szukać za wszelką cenę


@Missudi: na bank, zwłaszcza że większości są związane z dużo mniej atrakcyjnymi od siebie facetami, bo są niepewne siebie, kulturowo nastawione na to że związek ich wartościuje, a ich klucz wyboru można skrócić do "kto pierwszy ten lepszy".

To o czym mówisz dotyczy niewielkiego odsetka kobiet, na ogół z dużych miast + z rozwiniętą
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: skoro to odsetek, to właśnie na niego trafiasz na portalu

Według mnie to nie odsetek. Na tablicy fb jak wyskakują rozmowy o singielstwie, o zaliczaniu facetów na tinderze i niezależności, to liczniejsze posty i promocja niż jak coś o rodzicielstwie na przykład.
  • Odpowiedz
Jest zwykle 50 facetów na 1 kobietę.

- Wyobraź sobie, że masz do wyboru masło w sklepie online.

- Na jakimś Maslo-Shop.peel masz przed sobą 50 produktów, maseł w różnej postaci.

- Masz ochotę na "masło czosnkowe z pietruszką" więc odrzucasz od razu 40 produktów, które są np. zwykłym masłem, masłem solonym, masłem z pietruszką bez czosnku, masłem z czosnkiem, masłem z ziołami...

- Z tych 10 maseł czosnkowych z pietruszką, wybierasz ten, który ma najlepszy skład, jest w dobrej cenie i jednocześnie ma ładne opakowanie

- Zostają ci 2 sztuki masła
  • Odpowiedz