Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Mam bardzo dobrego kolegę, oczywiście samotny i ciągle twierdzi, że kobiety nie może sobie znaleźć. Dziwi mnie to, bo jednak świetny z niego facet.

Stwierdziłam, że jeżeli on nie potrafi sobie znaleźć, to ja mu poszukam. Założyliśmy wspólnie profil na sympatii, opis pisałam ja - no taki, że sama bym na niego poleciała gdyby nie mąż.

No i zaczęłam poszukiwania tej jedynej i wymarzonej.
I teraz się zastanawiam, kogo to bardziej #!$%@?ło. Czy nas, gdzie próbuje mu wyrwać kobietę, czy te wredne babska.
Nie dość, że w większości zaniedbane i już nie chodzi, że na być szczupłą fotomodelką, ale nawet ubrać się nie potrafią, to jeszcze weź się proś, żeby jakakolwiek odpisala. I już nawet zanizylam wymogi do całkowitego minimum no i nie da się.

#rozowepaski czego wy do cholery szukacie? Księcia z bajki? To przerażające, już z czystego wychowania czułabym się zobowiązana, żeby odpisać na wiadomość, nawet jeśli byłabym niezainteresowana.

Odczułam #pieklomezczyzn na sobie.
#zwiazki #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 185
  • Odpowiedz
jedno krzyczy "#!$%@?ć gejów", a drugie "ale ta biedna dziewczyna urodziła się w niewłaściwym ciele!" - no chyba, że się na kwestie społeczne w ogóle nie patrzy


@little_muffin: takie skrajne przypadki pewnie by się nie dogadały, ale większość ludzi jest chyba bardziej umiarkowana (mam nadzieję)
  • Odpowiedz
@Vokun:

Bez wątpienia masz sporo racji. Ale z ciekawości zapytam: gdzie w takim razie poznają się normalni ludzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pracy, szkole, na jakichś imprezach firmowych, siłowniach, treningach czegoś tam co się trenuje, czy np
eventach tematycznych. Raczej spontaniczne spotkania, nie będące nastawione na spotkania damsko męskie. Ja z różową spotkaliśmy się na terapii akurat ale my tu mamy konta to nie wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@PachneImbirem: No Sory ale Kto zakłada sobie konto na sympatii ? Ile wy macie lat 50? Jak chcesz mu kogoś znaleźć to szybciej na tinderze czy badu


@takitamsobieja to ja zaproponowałam sympatię, nie miałam potrzeb korzystać z takich portali, żeby znaleźć kogoś i jedyne co przyszło mi do głowy. Jesteśmy oboje po 30
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: ja jako 34 letni singiel szukający kobiety do stałego związku jak to wygląda z mojej perspektywy.
Co mają kobiety do zaoferowania:
podróże małe i duże
aktywne spędzanie czasu
netflix
  • Odpowiedz
@Greensy: > ryj jak ryj, wystarczy się dobrze zaprezentować xD

później jakaś gadka szmadka o pierdu pierdu, potem jakieś spotkanie na lunch czy kino a potem już z górki do łóżka :o


@Greensy: trzeba potrafić jeszcze gadkę o pierdu pierdu nawinąć a to jest nie byle jaka sztuka..........
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: nie ma nic bardziej frustrujacego niz konto na tych wszystkich tinderach itp. Gadasz 2 dni, albo i krocej a potem kontakt sie urywa. Albo ustawiasz sie z kims na kawe w 3 dni albo usowasz pare.
  • Odpowiedz