Wpis z mikrobloga

@saakaszi: czego Ty się spodziewasz po dzbanie, który ma raptem liceum skończone i nie zna nawet podstaw dziennikarstwa. To jest szkodliwy typ i bliżej mu do patostreamera niż redaktora.
  • Odpowiedz
@Caleb88: samo ukończenie liceum robi z niego dzbana? Bo mi się wydaje że to jedna z ostatnich rzeczy jakie powinno się brać pod uwagę patrząc na jego "twórczość"
  • Odpowiedz
@Pix777: chodziło mi bardziej, że nie ma żadnego wykształcenia w swoim zawodzie, podczas gdy kreuje się na specjalistę. Wiem, że same studia o niczym nie decydują, ale w przypadku dziennikarstwa bardzo trudno zostać samoukiem i jakieś podstawy wypada znać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@saakaszi:

Nie jestem fanem Łukaszenki, no ale jednak jakoś ludzie go cały czas wybierają

()

Nie jestem fanem Kaczyńskiego, no ale jednak jakoś ludzie go cały czas wybierają
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: Mongoł to mongoł, co się dziwicie? To normalna ruska mentalność.
Rodzina przez pokolenia głęboko indoktrynowana, gdzieś na pograniczu Rosji i Mongolii.
Z tego nie wychodzi się w pierwszym pokoleniu...( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to smutny przypadek.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi czy on ma raka mózgu? XD chyba już każda organizacja światowa ma dowody i tym samym przekonanie że wybory na Białorusi są fałszowane, ginie lub znika każdy przeciwnik polityczny... A on dalej uważa że kraj go wielbi i wybiera?
  • Odpowiedz