Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phallusimpudicus: nie tylko myślę, ale pracuję i grzecznie płacę podatki żeby mógł dostawać pensje i dodatki nie tylko w ostatnich dniach, ale też przez cały okres spokoju na granicy ( )
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: Napisał populistyczny wpisik, żeby zaplusować. Tak, żeby sobie na plecach tych ludzi i poglądach reszty porobić zasięgi.

Nie wiem, mnie to drażni. Ten pompatyczny styl, żeby się wczuć, żeby mieć wroga, mieć bohatera, a chodzi tylko o to, aby sam Wildstein sobie nałapał plusików, zasięgów i uwiarygadniał tym swoją działalność.

Niczym się to nie różni od tych wpisów na mirko. Dla mnie to to samo "plusujcie straż graniczną, a
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: już Dawidek musi wyzywać ludzi pomagającym tam innym ludziom od celebrytów-meneli, bo prawicowy intelektualista bez tonu pełnego pogardy nie byłby sobą XD zacytuj jeszcze Ziemkiewicza, ten na pewno ma coś równie błyskotliwego do dodania
  • Odpowiedz
o dziennikarzy tam nie ma


@Hylfnur: jak widzę co te pseudo dziennikarzyny wypisują, to ja się bardzo cieszę, że tych hien tam nie ma. Np. dziennikarze Gadziej Gazety Wybiórczej jawnie kłamali, ze film z dmuchaniem dymem z peta w dziecko jest sprzed roku, gdzie #!$%@? TO BYŁO NA YEBANYM STREAMIE Z WCZORAJ XD
Bardzo dobrze, że takich gnid antypolskich tam nie ma, jak nielegalnie wejdą do strefy, to strzelać gumowymi
  • Odpowiedz
Cyniczne jest niszczenie fundamentów państwowości polskiej.


Ogólnie pojęta lewica stojąc za plecami SG rozsadza Polskę od środka realizując tym samym plany Rosji aby Polska była "kordonem sanitarnym"


@Phallusimpudicus: TY jesteś pewien, że to co piszesz bardziej pasuje do opozycji niż do PiSu?
  • Odpowiedz
Ogólnie pojęta lewica stojąc za plecami SG rozsadza Polskę od środka realizując tym samym plany Rosji aby Polska była "kordonem sanitarnym


@Phallusimpudicus: Dokladnie to nie jest tak, ze problemem jest PiS ktory od sześciu lat #!$%@? ten kraj. Realnym problemem jest lewica i jej wpisy na insta i TT xD

Coraz głupsze te pisowskie trolle
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus:
Od lipca mogli poprosić o pomoc Frontex, który stworzono dokładnie do rozwiązywania takich problemów.
Również od lipca mogli środkami dyplomatycznymi ograniczyć strumień migrantów, tak jak zrobiła to Litwa.
Mogli zorganizować wspólne działania w ramach UE lub NATO i choćby próbować wpływać jakoś na reżim Łukaszenki. Zamiast tego robili szopkę z transportami humanitarnymi, wyrzucili znad granicy dziennikarzy, wywozili dzieci do lasu, a poza tym to w sumie stali i się
  • Odpowiedz
Napisał populistyczny wpisik, żeby zaplusować. Tak, żeby sobie na plecach tych ludzi i poglądach reszty porobić zasięgi.


@onpanopticon: W ogóle to młody Wildstein i cała ta "hipster prawica" strasznie się #!$%@?ła po dojściu PiSu do władzy. A szkoda.
  • Odpowiedz