Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum: podali miejsce, czas, prowadzą profil pod swoimi nazwiskami - wystarczająco legitne

jakby ktoś mi w tym momencie wybił szybę to co, też byś mi nie uwierzyła bo nie zrobiłem zdjęcia? jak akurat zajmowałem się czymś innym?
ale jakbym przypadkowo nagrywał sobie okno dzisiaj o 16:17 i przypadkowo nagrał typa co mi rozbija okno, to wtedy full legit żadna ustawka?
  • Odpowiedz
@DanteMorius: czyli wedle twojej oostawy nie było sprawy, jeden mówi, że było tak - brak dowodów, drugi, że kłamią - też brak rzetelnych dowodów.

Wedle takiego roxumowania nic nie miało miehsca i ja też myślę podobnie. Skoro uważasz obie tezy za równie nieprawdopodobne to w ogóle nie rozumiem o czym jest dyskusja xD
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: wyciągnięcie telefonu i zrobienie zdjęcia (nawet rozmazanego) tym "żołnierzom" albo "tablicom" to w dzisiejszych czasach dosłownie ułamek sekundy a oni wstawiają tylko przebite opony #takbylo xD

Edit: o już widzę na profilu mają tłumacznia, że byli w "szoku" i nawet im przez myśl nie przyszło żeby zrobić zdjęcie albo nagrać kogokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz