Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum: przyznaje się to ja byłem tym powietrzem i zgodnie z lewacką logiką przestałem uznawać granice. W tym wypadku granice nałożone przez opresyjny związek opony felgi oraz wentyla
  • Odpowiedz
Opie byłem na miejscu.
Uwierz mi, jak widzisz bagiete z bronią długa to raczej nie masz ochoty, ani myśli o robieniu zdjęć, ja się obsralem i tyle. liczyłem na kontrolę paki i dokumentów co jest standardem tam. Jak zauwazylismy, ze opony flaki to zieloni już się zawineli, tyle tak naprawdę, cała historia.
Czy to było wojsko, WOT czy przebierańcy tego nie wiem.
Nie działamy w strefie stanu wyjątkowego, nie robimy nic nielegalnego,
  • Odpowiedz
@kotteofil: szkoda tylko, że medycy rok temu, w czasie wolnym od pracy nie sprawdzali czy ludzie w Polsce nie potrzebują pomocy medycznej po tym jak zamknięto wszelkie placówki medyczne na cztery spusty i uniemożliwiono ludziom diagnostykę oraz leczenie.
  • Odpowiedz
ok, czyli domniemania na podstawie własnych przekonań i uprzedzeń, nie mam więcej pytań, pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)


@DanteMorius: no tak, to się nazywa domniemanie niewinności i obowiązuje w całym cywilizowanym świecie.
  • Odpowiedz
@Wejszlo medycy, którzy jeżdżą i pomagają tym ludziom ani na chwilę nie zaprzestali udzielać pomocy ludziom bo w zasadzie każdy z nich to ratownik medyczny, lekarz albo pielęgniarka, którzy na codzień jeździli w pogotowiu albo siedzieli na sorach i ratowali wszystkich bez wyjątku
  • Odpowiedz
@Wejszlo: za zapewnienie dostępu do ochrony zdrowia obywatelom polski odpowoada rząd RP, także do niego możesz mieć pretensje. Ja w czasach covidu i pierwszych 3 fal wyrabiałem prawie 2 etaty bo były takie braki kadrowe. Teraz mam to w nosie i nie mam zamiaru się zarzynać oraz pracować ponad swoje siły, żeby później słuchać o plandemii. Wolę wolny czas poświęcić na pomoc ludziom, których większość osób ma gdzieś i którzy
  • Odpowiedz
  • 0
@spere nie neguję pandemii ani szczepień. Niech się każdy szczepi kto chce i tego potrzebuję, ale bez wprowadzania sanitaryzmu. A szydera jest z lekarzy, bo nawet nie wiedzą kogo oskarżyć i nie wiadomo czy ich oskarżenia są słuszne.
  • Odpowiedz