Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja #rozowepaski jest troskliwą i kochaną osobą, ale czasami odnoszę wrażenie, że ona niczym się nie interesuje i nie wiem czy w ogóle mam prawo się tym irytować. Jest mi strasznie głupio z tego powodu, bo sam nie jestem jakimś geniuszem, a pewnie brzmię jak filozof z wybujałym ego, który czuje się lepszy, bo jest na bieżąco z informacjami o świecie. Ale ja prostu lubię orientować się w tym, co się dzieje wokół, mieć ogólną wiedzę, jakieś hobby, poszerzać horyzonty. Ona ukończyła studia, pracuje, nie jest leniwa. Ale nie ma żadnych konkretnych zainteresowań (albo je jakimś cudem ukrywa).

To może zabrzmi śmiesznie, ale czasami czuję się tak, jakbyśmy każdego dnia mieli ten sam schemat rozmów: co tam w pracy, co po pracy, śmieszne obrazki itd. Jak chcę pogadać na jakikolwiek inny temat, to mówi, że nic o tym nie słyszała albo że jej to zbytnio nie interesuje. Imigranci na granicy? Nic nie słyszała. Opinia na temat filmu, który razem oglądaliśmy? Fajny. Mówię, że np. gra aktorska danej postaci była super, to usłyszę, że aż tak się nie skupiała na oglądaniu. "No ale ogólnie to spoko film". Rzucam jakimkolwiek tematem, np. czy istnieje życie poza Ziemią? Usłyszę, że nigdy się nad tym nie zastanawiała, bo co na ten temat można powiedzieć...

Faktycznie coś jest na rzeczy? Bo zaczynam się zastanawiać, czy może faktycznie nie tracę czasu na głupich rozkminach i jeszcze wymagam tego samego od niej? Po prostu wychodząc gdziekolwiek ze znajomymi odnoszę wrażenie, że można z nimi pogadać niemal o wszystkim i na prawie każdy temat mogą coś powiedzieć. Z nią tak nie jest, a nie mam zamiaru jej do czegokolwiek zmuszać, bo nie jest powiedziane, że to moja postawa jest lepsza. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6189621e412b5f000aa893d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: zdradze ci tajemnice. 90% dup takie jest, ew interesuja sie jakims totalnym gownem typu paznokcie, kosmetyki, seriale z netflixa itd. ba, nawet wiekszosc ludzi taka jest niezaleznie od plci. jak znajdziesz laske ktora bedzie sie takimi rzeczami zainteresowac to prawdopodobnei nie bedzie cie fizycznie pociagac albo co innego z nia bedzie nie tak, ew ty bedziesz wtedy dla niej za slaby. jak nie jestes super dlugo to sukcesu nie wroze,
Po prostu wychodząc gdziekolwiek ze znajomymi odnoszę wrażenie, że można z nimi pogadać niemal o wszystkim i na prawie każdy temat mogą coś powiedzieć. Z nią tak nie jest, a nie mam zamiaru jej do czegokolwiek zmuszać, bo nie jest powiedziane, że to moja postawa jest lepsza. #zwiazki


@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zależy od kobiety, są takie z którymi możesz pogadać o wszystkim, a są takie jak twoja, co oprócz paznokci, włosów i
chad: ale nudny jestes, z kobietami nie rozmawia sie o jakis imigrantach czy polityce, wez ja gdzies na weekend porzadnie przebolcuj bo zrobi to ktos inny. kobiety potrzebuja wrazen a nie gadek o polityce czy o poza ziemskim zyciu, tylko mudziarze i przegrywy o tym gadaja miedzy soba. moze juz kogos ma na oku na twoje miejsce, kogos bardziej dynamicznego

Zaakceptował: LeVentLeCri
@Kerrigan protip nikt cie nie zmusza do malowania się, fryzjer ok ale każdy chodzi, ubrania nic się nie stanie jak założysz to co chcesz jeśli jest czyste wiesz?
@choochoomotherfucker: Nie no, zdarzają się mężczyźni, którzy zwracają uwagę też na inne rzeczy i mogą wtedy wybrać dziewczynę trochę brzydszą, ale wciąż dla nich atrakcyjną. To jednak chyba mniejszość. Można zobaczyć to nawet na wykopie, śmieję się jak widzę niektórych wykopków piszących: "żeby tylko nie była gruba i w miarę ładna z twarzy". To tak jakby jakaś dziewczyna napisała "żeby tylko dobrze zarabiał" xD
nie bez powodu kobiety interesują się wszystkim co jest związane z wyglądem.


ale taguj #codziennymizoginizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo im się to biologicznie OPŁACA. Żadnej kobiecie nie opłaca się rozmawiać na randce o astronomii, bo i tak ważniejsze będzie to jakie ma cycki. #takdzialaswiat


@Kerrigan: Wiadomo, że cycki ważna sprawa ;p, ale bez przesady żeby były ważniejsze od zainteresowań. Co mi po dziewczynie, która jest ładna,
OkiełznanyDegenerat: hekktik - śmieszne bzdury wypisujesz. Nie każda piękna to idiotka, a nie każda brzydka to geniusz. Ja ukończyłam fizykę, jest ze mną o czym pogadać a ciało tez mam przyzwoite, szczupłe i ładna twarz. Śmieszy mnie takie pisanie, że jak ładna to głupia i na niczym się nie zna. A jak mądra to gruba i brzydka. Strasznie ograniczony jesteś.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua