Wpis z mikrobloga

Wiem tylko że na grupie tej kobiety liczy się dobro mężczyzn gdy jest jakiś temat o nich i ich wyborach


@Missudi: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
znowu p0lki ekstrapolują swoje doświadczenia z chadami, badboyami czy patusami na wszystkich mężczyzn xD


@se_mallo: A jak przegrywy na wykopie robią to samo i na podstawie zachowań jakichś karyn czy julek stwierdzają, że wszystkie kobiety takie są, to jest w porządku?
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie:

Ja jak chciałem niegrzeczne auto, to liczyłem się z tym, że pali w #!$%@? paliwa i ma drogie utrzymanie. Trzeba liczyć się z konsekwencjami naszych działań

To jest nawet zabawny fragment ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co do reszty się nie zgadzam. Jeśli Ciebie żona zdradzi to będzie Twoja wina bo Ty ją wybrałeś?
  • Odpowiedz
@Missudi: Człowiecze co za propagandę próbujesz uprawiać w komentarzach :D

kobiety długo były mniej dominujące w swoim zdaniu, pewności siebie, pewnej niezależności, więc nie jest łatwo nagle się opierać presji/urokowi.

Opierały się urokowi Czada przez tysiące lat, bo stawką zhańbienia była hańba, czyli brak szans na jakąkolwiek przyszłość, dobre zamążpójście itd. Opierały się temu urokowi przy pomocy rodziców, krewnych, którzy pilnowali, aby kobiety w rodzinie były dobrze prowadzone i nie
  • Odpowiedz