Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myslície ze cena dji mini 2 combo na stronie dji.com pójdzie coś w dół np na black Friday? Czy raczej zostanie jak jest
#dji #drony
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atomic77: na cybershopie widzę dobra cena combo +Care.
Napisałem im meila z pytanie czy wysyłają do Czech (z darmową przesyłka ( ͡ ͜ʖ ͡) )
  • Odpowiedz
@paddy: aaa inny kraj to nie wiem. W każdym razie na pewno ceny mają niższe jak się zapyta i dobry support - kupiłem air2s z wadą obiektywu, odesłałem i na następny dzień przysłali nowego bez żadnych problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atomic77: mám jeszcze pytanie odnośnie dji care. Myślę że już dużo ludzi się na to pytało.
Jest gdzieś może opis co objejmue ten dji Care? Co jeśli Dron wpadnie mi do wody? Lub gdzieś mi spadnie i się rozwali.
Dzieki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paddy: obojętne co się stanie, musisz mieć rozbitka. Może ci się zalać, spaść, zahaczyć o drzewo. Jak nie znajdziesz zwłok to nie ma Care. Płacisz i dostajesz nowego (lub refurbished) Jest jeszcze coś takiego jak fly away, ale nie wiem czy to dotyczy mini. W takim wypadku trzeba powiązać kontroler z dronem. W razie ucieczki (bez rozbitego drona, ale to musi być ucieczka poparta logami) możesz dużo taniej dokupić nowego.
Na
  • Odpowiedz