Wpis z mikrobloga

@fiziaa: ale niech robia co chca tylko niech nie pieprza ze urwac lep dziecku to... no wlasnie co?
niech kupia sobie chomika i ciach mu lep tasakiem XD jak ci to nie robi to dawaj na aborcje XD dasz rade xD
ale jednak jak placzesz po karpiach jak polskie aktorki albo zalezy ci na zyciu zwierzat futerkowych to najprawdopodobniej mocno aborcje odchorujesz szczegolnie jesli to bedzie 1 dziecko (bo tam moze 4 czy 5 to sie tam jakos rozejdzie po kosciach).

oczywiscie mi chodzi o te zdrowe bo wiadomo ze potworki to nie
  • Odpowiedz
@fiziaa:

Mordowanie dzieci nienarodzonych jest bardzo wygodne, ale też nie zapominajmy że istotą katolicyzmu była społeczność i wspieranie się w ramach tej społeczności w parafiach - nie możemy mówić ludziom aby ponosili koszt czegoś i jednocześnie w lewackim stylu przerzucając na nich ten koszt.

Kto postuluje coś, ten powinien ponosić tego koszt.

Wtedy np. takie patologiczne zjawisko jak samotne matki-rozwódki musiałyby być utrzymywane tylko przez inne samotne matki.
  • Odpowiedz
@fiziaa: twój post natchnął mnie do myśli, jeśli w danych momentach "ten zlepek komórek" jak to nazwałaś, jest już na tyle rozwinięty to w przypadku aborcji powinien być pobierany do badań. Na pewno pozwoliło by to rozwinąć medycynę i rozwój komputerów/pamięci opartych na biologi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fiziaa: teraz popatrz na ten obrazek z publikacji naukowej jaki wkleiłaś i zobacz gdzie pojawia się zwrot "child (dziecko)"
  • Odpowiedz
@fiziaa: Ehh jestes takim medycznym metzenem. Niby wyksztalcenie, niby inteligencja, a jednak religijne zwcietrzewienie.

Zaczynam sie martwic o moja teorie, ze rzadzic powinni profesorowie xD
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: Sama jesteś #!$%@? troll xD Napisałaś ładną definicję #!$%@? wie po co, bo to w ogóle nie odnosi się do tego co napisałem. Zamiast tego robisz to, co powiedziałem - jakieś żałosne fikołki i żonglujesz etyką, nie wiadomo tylko po co. Sprawa jest prosta - albo płód jest człowiekiem, więc zakazujemy aborcji, albo płód to osobny byt/gatunek/kategoria i dopuszczamy aborcje bez górnych terminów. Brandzlowanie się do 12 tygodnia to
  • Odpowiedz
@fiziaa: niezle, taki hejt za wstawienie obrazka. Wystarczy, że powiesz ze płód to człowiek lub dziecko i od razu wielu załącza się agresor. Straszne.

Mogę jeszcze zrozumieć retoryka o zlepkach komórek do 6-8 tygodnia, kiedy ciąża to jeszcze coś abstrakcyjnego dla kobiety. Ale po pierwszym USG, kiedy słyszysz głośno bicie serca, potem około 11-13 tc, kiedy lekarz dokładnie bada wykształcone organy, potem około 18 tc kiedy zaczynasz już czuć wyraźnie
  • Odpowiedz