Wpis z mikrobloga

twoja logika:

- sprawna ręka jest niezbędna do gry w ping ponga

- ale ten typ ma rękę w kształcie rogalika, bez stawów i wielkości nuggetsa, a tak w ogóle to jest sparaliżowana

- a, czyli ma rękę, no to gramy


@szybki_zuk: No to gramy. ;-)
fiziaa - > twoja logika:
- sprawna ręka jest niezbędna do gry w ping ponga
- ale ten ...
  • Odpowiedz
@fiziaa: Kłamiesz, nie funkcjonuje tak samo. Rozumiem, że wg ciebie taki płód może np. czuć ból? xDD
Powiedz mi, jakie to są te wyższe czynnosci nerwowe i publikację, w której podają, że występują one u płoda?

ale jeśli potrzebujesz, by Ci ktoś powiedział, jak masz myśleć, to proszę.


@fiziaa: Człowiek światły wstydziłby się pisać takie bzdury i kłamstwa i to jeszcze będąc lekarzem xD
  • Odpowiedz
@fiziaa: Dobra starczy mi, każdy u którego kora mózgowa funkcjonuje prawidłowo zda sobie sprawę, że bezczelnie kłamiesz sugerując, że kora mózgowa płoda działa jak u człowieka. Wrzucam cięna czarną, szkoda nerwów na kogośkto bezczelnie kłamie i ustawicznie unika odpowiedzi na proste pytanie.

W normalnym kraju komus takiemu jak ty odebranoby prawo wykonywania zawodu, bo jesteś niebezpieczna
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Nie kłamię, przedstawiam Ci fakty, zgodne z obecną wiedzą medyczną i naukową, a Ty je odrzucasz, bo Ci nie pasują do proaborcyjnej ideologii. Sobie robisz krzywdę nie mi.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Wiedziałam, że nawet nie będzie Ci się chciało kliknąć i obejrzeć filmiku. Jeśli jakiś przedstawiony filmik lub obrazek albo publikacji mogłyby wykonać, chociażby najmniejszą ryskę w Twojej bańce informacyjnej, to od razu są przez siebie odrzucane. To daje nam pewnie pojęcie o Tobie i pracy Twojej kory mózgowej.

Człowiek, który nawet nie jest w stanie prawidłowo odmienić słowa "płód", neguje podstawy neurofizjologii człowieka. Jakie to wesołe.
  • Odpowiedz
@fiziaa: Przyznam szczerze, że nie chce mi się robić riserczu po Twoich wątkach, żeby dowiedzieć się na czym polegała ta walka.

Podejrzewam, że w więzieniu nie siedziałaś, nóg nie połamali, ani wilczego biletu nie przybili ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Jest, to czy uważam, że to skrajna lewica nie ma żadnego znaczenia dla meritum, do którego orzesz, jak możesz, by się nie odnieść.


@fiziaa: Że co? Jakiego meritum? Napisałem Ci powyżej jakie są moje przekonania dot. aborcji (nie odniosłaś się) i jakie etyczne wartości są mi bliskie (to można wywnioskować).

Dodatkowo Twoje tłumaczenia dot. definicji początku istnienia są niespójne i nielogiczne, kolega @szybki_zuk przeorał Twoją argumentację. Wydaje Ci się, że prezentujesz obiektywny punkt widzenia, ale prawda jest taka, że w tym temacie nie ma i nigdy nie będzie obiektywizmu. Tu trzeba się kierować normami etyki oraz zwykłą ludzką empatią, życiowym doświadczeniem i zdrowym rozsądkiem (broń boże chłopskim rozumem). A te mówią mi, że mniejszym złem jest abortować niż skazywać rodziców na wieczną udrękę, matkę na ryzyko śmierci, a niepełnosprawne dziecko na życie
  • Odpowiedz
@Mmmkurla:
Ja: Proste fakty z fizjologii człowieka, neurobiologii i auksologii oraz publikacje.
Żuk: Ty szurze, kłamiesz.
Ty: Zaorane. xD

To i te chochoły, jakieś konfabulacje i odwracanie kota ogonem tylko wskazują, że nie mamy o
  • Odpowiedz
@Uberyzator: No nie, jakoś nie, pewnie dlatego, że wykonywałam deficytowy zawód, a kierownik katedry, był ważną osobą w PZPR (a później w UW i dalej w PO) i mnie lubił, ale wpadali mi do domu, robili kipisz, szukając "materiałów wywrotowych", oraz wzywali mnie i mojego męża na wielogodzinne "rozmowy dyscyplinujące", ale cóż, pewnie przy Twojej walce o wolność i podstawowe wartości to faktycznie pikuś.
  • Odpowiedz
@fiziaa: obiektywnie patrząc, tak nacechowałaś. Dodatkowo, "trigerujesz" się, bo ludzie dali Ci nie taką odpowiedź jakiej oczekiwałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mutare_mundi: Nie oczekiwałam żadnej odpowiedzi, wrzuciłam jedynie obrazek i zaproponowałam zastanowienie się nad określoną kwestią.
  • Odpowiedz
@fiziaa: Przy mojej walce z komuną to całkiem dużo (której nie było, bo jestem za młody). No i też więcej niż się spodziewałem. Przeszukanie i przesłuchanie - to już w obecnej sytuacji politycznej by cię kwalifikowało do jakiegoś orderu. Nie jest Ci trochę głupio chwalić się walką z komuną skoro w najlepszym wypadku zajmowałaś się kolportażem, i z tego co piszesz nawet na dołek Cię nie wzięli? ( ͡°
  • Odpowiedz
@Uberyzator: No cóż, przykro mi, że moja walka z komunizmem wydaje Ci się nie dość dobra, acz biorąc uwagę obecny klimat polityczny, jeszcze będziesz miał szansę pokazać mi jak to się robi odpowiednio dobrze. :-)
  • Odpowiedz
@Uberyzator: Na dołek mnie wzięli, a orderów to mam całe pudełko, na razie nikt się nie upomniał o zwrot. Możesz napisać do kapituł, by nie przyznawali za "tylko kolportaż" bo to obciach.
  • Odpowiedz
@fiziaa: ja to mam gdzies bo mi sie nie beda snic po nocach

tym babom od aborcji tez nie

za to wspolczuje tych koszmarow babom po aborcji, nie wszystko da sie zwalic na swiat samcow itp bzdety XD te ich ankiety o tym "czy myslalas o usunietym plodzie po aborcji" sa tyle samo warte co lewadzkie opinie o tabletkach antykoncepcyjnych. w reklamach wszystkie sie po nich czuja swietnie tylko akurat te ktore znalem to czuly sie po nich dziwnie i zadne ich brac nie chcialy
  • Odpowiedz
@fiziaa: Chyba źle mnie zrozumiałaś. Kolportaż nie jest obciachem. Chwalenie się walką już trochę tak. Zwłaszcza, że walka nie przeszkodziła w zdobyciu wyższego wykształcenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie o tym wątek, tutaj przekonujesz, że to dobrze urodzić dziecko z bezmózgowiem, żeby można je było ochrzcić, także nie przeszkadzam.
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: Niestety, obecny "woke" feminizm najbardziej krzywdzi kobiety. Małżeństwa rozpadają się w zatrważającym tempie, jest mnóstwo samotnych matek, bo facet się zabawił i obecna norma kulturowa pozwala mu uciec od odpowiedzialności, a literatura, filmy i muzyka to głównie wściekłe ataki na tzw. nuklearną rodzinę, promują płytkie, instrumentalne relacje oparte wyłącznie na pociągu fizycznym. Jest coraz więcej młodych i nieszczęśliwych kobiet - starych panien i mężczyzn tzw. inceli, zgorzkniałych i obrażonych
  • Odpowiedz