Wpis z mikrobloga

Pytałem was tu kiedyś jakie auto kupić za małe pieniądze, które jest w dieslu i mało pali, ma automat, tempomat i jest wygodne w dalekie trasy. Czyli taki #dalekobieznygruz. Jedna z waszych propozycji wybrałem.
Przedstawiam wam mojego złomka. Citroen c5 1fl. Nie chciałem kombi, ale jakoś tak wyszło że takie sie trafiło. W założonej kasie i tak nie mailem zbytnio co wybrzydzać jeszcze co do bryły auta. Silnik to 2.0hdi, autom z ponad 400k nalotu. Na szczęście na większość napraw posiadam faktury, więc raczej póki co nie ma co się tu zepsuć. Chyba ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak to bieda wersja wyposażenia. Z bajerów to posiada hydro. I oesu. Jakie to zajebiscie komfortowe zawieszenie jest. W połączeniu z tymi kanapowymi fotelami, nie chce mi się z niego wychodzić. Miałem już wiele aut, a jeszcze większą ilością jeździłem. Ale chyba żaden nie dawał mi takiej wygody. Oczywiście jeśli weźmiemy pod uwagę ile ten złomek kosztuje. Jaram się jak dziecko. Zrobiliśmy juz razem 500km i przeszedł już serwis pozakupowy. Póki co jest nam dobrze razem.

#pokazauto #gruz #samochody #citroen #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1636030497DbfJVLdrmhtBPNoSnyXcGM.jpg
  • 32
@ImeNs: on jest raczej fanem po prostu samochodów, ma chyba z 10 teraz w tym 2x B6, scenica 2.0t, saaba, 3 cytrynki, mitsubishi sigme 3.0, ibize, golfa 5, opla merive, megane 1, peugeota 306 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elemenTH: ale sigme taka to bym przytulił (ʘʘ). nawet wczoraj sobie oglądałem na internetach takie. są chyba 2 na olx. już mi się zaświeciły oczka, ale później sobie przypomniałem, że miałem oszczędzać pieniądze :(

kobiety na starość zostają z kotami a ja zostanę z kupą złomu na parkingu :D
@Fritzowski: nie wiem jaki jest dokładnie silnik i osprzęt w 508. tu jest jest ten 2.0hdi z 136KM i ponoć jest to dość udana jednostka. czy tak będzie w moim przypadku. nie wiem
@maks112: tylko dobrze by było na wstępie usunąć klapki z kolektorów (jeśli nie zostało to jeszcze zrobione), bo jak same się usuną to nie będzie miło ( ͡° ʖ̯ ͡°)