Wpis z mikrobloga

Pytałem was tu kiedyś jakie auto kupić za małe pieniądze, które jest w dieslu i mało pali, ma automat, tempomat i jest wygodne w dalekie trasy. Czyli taki #dalekobieznygruz. Jedna z waszych propozycji wybrałem.
Przedstawiam wam mojego złomka. Citroen c5 1fl. Nie chciałem kombi, ale jakoś tak wyszło że takie sie trafiło. W założonej kasie i tak nie mailem zbytnio co wybrzydzać jeszcze co do bryły auta. Silnik to 2.0hdi, autom z ponad 400k nalotu. Na szczęście na większość napraw posiadam faktury, więc raczej póki co nie ma co się tu zepsuć. Chyba ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak to bieda wersja wyposażenia. Z bajerów to posiada hydro. I oesu. Jakie to zajebiscie komfortowe zawieszenie jest. W połączeniu z tymi kanapowymi fotelami, nie chce mi się z niego wychodzić. Miałem już wiele aut, a jeszcze większą ilością jeździłem. Ale chyba żaden nie dawał mi takiej wygody. Oczywiście jeśli weźmiemy pod uwagę ile ten złomek kosztuje. Jaram się jak dziecko. Zrobiliśmy juz razem 500km i przeszedł już serwis pozakupowy. Póki co jest nam dobrze razem.

#pokazauto #gruz #samochody #citroen #chwalesie
ImeNs - Pytałem was tu kiedyś jakie auto kupić za małe pieniądze, które jest w dieslu...

źródło: comment_1636030497DbfJVLdrmhtBPNoSnyXcGM.jpg

Pobierz
  • 32
@sssabae: to żadna igła. Auto poobijane. Nalotu ma już ponad 400k. Rok 2007. Kupiłem go w pl. Ale tak, dawno temu, gdy był jeszcze sporo więcej wart i był stosunkowo młodym egzemplarzem., przyjechał do nas z Niemiec. Auto takei spokojnie wyrwiesz za mniej niż 8k. Mnie ono kosztowało trxohe poniżej tej kwoty. Ale ja koniecxnie chciałem w automacie i hydro. Bez tych założenie powinno Ci być łatwiej cso dostać. I pewnie
@elemenTH: no to jesli nie kupił trupa, to pewnie będzie zadowolony. ja coraz mocniej jestem zauroczony francuską motoryzacją. a wiem co mówię bo mam też megane II cc. i ten samochód też jest mega wygodny. jedynie mocy by tam mogło być kapkę więcej