Wpis z mikrobloga

Polecacie jakąś porządną sieć siłowni w #londyn (najlepiej zone 1), cena obojętna.

Chciałbym głównie, żeby była w miarę duża + czysto.
Liczę na coś więcej niż najtańszy PureGym.

Z tego co widziałem to Virgin Active wygląda dobrze ale nigdy nie byłem

#uk
  • 10
@FantaZy Virgin Active ma baseny, z basenów korzystałem i są ok, ale dość płytkie, nie wiem jak siłka. David Lloyd, jeśli jest w zone 1, będzie na pewno czymś więcej niż puregym ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FantaZy: ostatnio zacząłem chodzić do GymBox i bardzo polecam jak chcesz dużą i dobrą siłownię + worki treningowe. Co do Virgin to tez jest siłownia bardzo spoko, większość ma dodatkowo baseny i różne spa, tylko jest trochę droższa - choć są dwa typy membership (premium i zwykly). Third space jest bardzo ładne ale porównywalne z np. Virgin Aldersgate.
@Robusinka: głównie zależy mi żeby było czysto, + żeby nie było tłoku.
Jak chodziłem do PureGym to po 16:30 w zasadzie nie dało się zrobić tego co się zaplanowało, bo wiecznie wszystko zajęte... jedynie cardio to był zawsze pewnik, że najdziesz jakiś orbitrek czy wiosła.
Tak więc to mnie głównie odpycha od tych najtańszych siłek. Jak wygląda peak time w GymBoxie?
@Robusinka: fajnie wygląda ten gym box... ale kurła już widze Januszerka... i oczywiście cen membershipow na stronie nie ma... ja #!$%@?...
Ile tam miesięczna wejsciowka kosztuje i co jest w cenie? btw. membership obejmuje wszystkie gymy czy tylko jeden?
Wiesz ja mam troche taniej bo uzywam gymflex przez moją firme takze place jakos 60 za miesiac. Z tego co kojarze to u nich mozna sie targowac, znajoma chyba zeszla do 70, bo poczatkowo ci wyskoczą z 90.
@Robusinka: aaa... czyli po to są te spotkania, żeby z ludzi jeszcze hajs wyciągnąć xD
dobry pro-tip - dzięki
spróbuje coś ugrać.

a btw. jak tam wygląda w peak timie jeśli chodzisz czyli rano i po 17?
to zalezy gdzie akurat. Ten na Farrington byl mocno oblegany w peak time, ale nie wiem jak to wyglada teraz bo jednak wiekszosc dalej pracuje zdalnie. Najczesciej chodze do London Westfield GymBox i o ile są ludzie, tak nie ma problemow z maszynami/workami niezaleznie od godziny.