Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@dzoli: Mieszkam w prawie identycznym od 8 lat na 4 piętrze, dziś bym go nie kupił. Podobno na takie mieszkania mówi się "wagon" - jest problem ze światłem niezależnie od ustawienia mieszkania (u mnie wschód i zachód) - środek zawsze jest ciemny, kuchnię trzeba często doświetlać jeśli nie ma czystego nieba (napakowaliśmy sporo luster, żeby światło docierało dalej wgłąb mieszkania, ale średnio skuteczne to było). Długi salon jest nieustawny, jak Ci
Pobierz
źródło: comment_1635965845sKqLW9swvDHQcN36uu9C2Y.jpg
@dzoli: Wymiary umeblowania wydają się być prawidłowe wg podziałki. Łóżko w większej sypialni ma około 1,6 m szerokości i około 2,1 długości. Szerokość tej sypialni to około 3,4 m, długość po dłużej ścianie to około 4,5m. Tolerancja pomiarów około 10 cm - to na szybko , skalówką na monitorze.
W aneksie brak blatu roboczego - lipa. Ale przeniesienie stolika na ścianę tam gdzie jest kanapa powinno rozwiązać problem.
Kanapę z telewizornią
@dzoli: fatalne feng shui - strefa mądrości i wiedzy oraz pracy i kariery wycięte ze sfery mieszkania dając kształt topora. A kibelek w strefie sławy i reputacji. Nie bralbym.
@dzoli: Salon jest długi i wąski. Zobacz jak na wizualizacji jest postawiony stół. Wchodzi w kuchenkę. To jest kompletnie nieustawne. Jakby salon był tak szeroki jak całe mieszkanie to ok, ale tak to będziesz się gnieździć. Mała kuchnia i mały salon. Mało miejsca do życia.
@dzoli: Mały pokój dzienny. Wygląda jakby modele na rysunku były specjalnie pomniejszone by wizualnie się wiecej zmieściło. Wyszukaj sobie kanape, stół i krzesła i policz ile miejsca będą Ci zajmować.
@dzoli mam podobne
Dorobiłem sobie tylko ściankę działową między salonem a korytarzem, i w ten sposób mam więcej miejsca na kuchnię, a i tak przejście mam dalej wielkie, bo aż 110 cm