Wpis z mikrobloga

@Bover: Poważnie odpowiadam: nie jestem z Polski wschodniej i mam bardzo małe pojęcie o gwarze poznańskiej czy innej. Sama z czasem dowiaduję się, że wyraz, którego używałam w jednej formie, okazuje się być regionalny i niezrozumiały dla innych (przykład: zrywka #pdk)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ale takie wstawanie jest serio spoko kilka dni może się pomeczyc a potem wchodzi w nawyk

@Klepajro: To jest raczej indywidualna sprawa. Jak jest ci bliższy chronotyp nocnej sowy to bardzo ciężko jest się przestawić. Wiem to dokładnie po sobie, bo będąc dzieckiem poranne wstawanie było dla mnie ogromną katorgą, zazwyczaj byłem już na nogach po 6 rano i ledwo co mi się to udawało robić. Teraz wstaję zazwyczaj po 9
@romek898 tylko to o czym mówisz.dotyka bardzo małego procenta ogółu, zdecydowana większość która mówi że jest hehe nocnym Markiem porostu siedzie bezproduktywne przed wypokiem czy netflixem do 3 czy 4 nad ranem a nie że np pracują czy się uczą
@Klepajro całe życie próbowałem wstawać wcześnie. Niestety ciągle ciągnie mnie do pracy wieczorem i nocami, więc przerzuciłem się na tryb:
Wstaje o 8 45
Pracuje 9-17
Przerwa na obiad, serial, zakupy i inne rzeczy
Praca 21-24
Mirko, marnowanie czasu w necie
O 1 do spania

Bardzo bym chciał jakoś ogarnąć się i wstawać o 7 ale po prostu nie umiem :/ jak się zmuszę to chodzę jak zombie i mam słaba produktywność