Wpis z mikrobloga

Biedactwo, zmęczyło się, zadyszki dostało. Jakiś ty wrażliwy i delikatny, jak płatek śniegu normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jestes typowym chlopskorozumnym p0laczkiem pr0staczkiem


@i-marszi: @CzajnikZniszczenia: @Ipsy: ależ was zapiekła dupa, aż miło patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Średnio mnie obchodzi czy obok przy stoliku siedzi osoba homo czy hetero, żyd czy katolik, biały czy czarny.


@lhotse89: Tak średnio Cię to obchodzi, że zesrałeś się na miętowo o ikonkę XD Nie należysz do normalnych ludzi bo każdy normalny by to zignorował i kierował się czym innym przy wyborze restauracji, naura
  • Odpowiedz
@lhotse89: skoro przeciętny polak ma gdzieś orientację to dlaczego w PAŃSTWOWEJ telewizji się ich atakuje na okrągło? Wy prawaki i wasza oblężona twierdza


@Krejziismylife: następny inteligent ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wy lewaki macie to do siebie, że jeżeli ktokolwiek w czymkolwiek się z wami nie zgadza, to z automatu jest pisowcem, katolem i ch## wie kim jeszcze najgorszym
  • Odpowiedz
@lhotse89: Tak średnio Cię to obchodzi, że zesrałeś się na miętowo o ikonkę XD


@KAFF: nie byłeś najbystrzejszym w klasie, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbardziej w tym wątku zesrali się właśnie lewacy, tacy jak ty, czego przykład dajesz w ostatnim komentarzu
  • Odpowiedz
@KAFF: a no tak, skoro mam czas odpisywać to na pewno znaczy że nie mam racji - miło słyszeć, bo przynajmniej wiem że brak ci argumentów do dyskusji xD
  • Odpowiedz
osoby, które jedyne co chcą to możliwość legalnej rejestracji związku w urzędzie


@niochland: oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalach odc 2137 xD, a potem adopcja, surogacja, 50 zaimków i pies jeden wie co jeszcze strzeli do łba xD
  • Odpowiedz
  • 4
@little_muffin Sama widzisz że był to jakiś psychopata, niby z żoną na zakupach a chce się #!$%@?ć bez powodu xD jak ten gość co chciał zabić kasjerkę w żabce skacząc jej po głowie bo nie było papierosów. Wśród nas chodzą psychole którzy wybuchną z byle powodu najczęściej widząc słabszego. Możesz być ordynadnym gejem ale przy 2m i 180kg wagi nikt ci nie zwróci uwagi. Tymczasem będąc anonem 160cm 40kg, będziesz gnębiony
trejn - @little_muffin Sama widzisz że był to jakiś psychopata, niby z żoną na zakupa...

źródło: comment_1635798577yDpk8Np2pWgqjtkQOIFhEG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz