Wpis z mikrobloga

@lhotse89:

tak, bo normalny człowiek nie zwraca uwagi na płeć, wyznanie, orientację czy kolor skóry


A, ok, ty jeden z tych xD Ciebie nikt nigdy nie dyskryminował z żadnego z tych powodów = problem nie istnieje. Skoro ty nigdy nie byłeś z tego powodu pokrzywdzony to czemu ludzie się tym przejmują w ogóle ( ͠° °) Zamkniemy oczy i będziemy udawać, że nikt nie zwraca
  • Odpowiedz
@lhotse89:
daję na wizytówkach w mapach google "przyjazne dla lpg" i "zarządzane przez kobietę" po to, żeby algorytm google dał lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lhotse89: Tu nic nie trzeba na siłę dopowiadać ani szufladkować, sam wszystko powiedziałeś wprost - jesteś przeciwko akcji, która ma na celu zwiększenie inkluzyjności dla środowisk LGBT+, bo cie to męczy i średnio obchodzi.

bo normalny człowiek nie zwraca uwagi na płeć, wyznanie, orientację czy kolor skóry

Niestety nie żyjemy w kraju normalnych ludzi i właśnie dlatego potrzebne są takie oznaczenia.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@lhotse89: taka opcja istnieje bo żaden polaczek by nie kliknął tak moja firma to rasistowska i homofobiczna placówka pełna zjebów xD wiec poprostu odsiewasz sobie firmy po tym czy mają przyjazne dla lgbt jak tego nie mają znaczy mogą być #!$%@? co #!$%@?ą się do dowolnej rzeczy
  • Odpowiedz
@strfkr: masz poziom rozumowania na poziomie ameby, z nietolerancją walczy się odpowiednią edukacją, a nie poprzez propagandowe hasełka czy wyolbrzymianie wyimaginowanych problemów
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka: dziwne macie doświadczenia, albo żyjecie w jakiejś chorej, alternatywnej (czy też urojonej) rzeczywistości. W realnym świecie, szansa że ktoś krzywo spojrzy na człowieka który nie powie "dzień dobry" wchodząc do lokalu jest 100x większa niż że krzywo spojrzy na geja.
  • Odpowiedz
Gdzie wy żyjecie że potrzebujecie specjalnych tabliczek czy oznaczeń, żeby czuć się bezpiecznie?


@lhotse89: jakbym był gejem, to by mnie właśnie interesowało to, czy mogę tam spokojnie wyjść ze swoim facetem na randkę, a nie że jakiś zjeb powoła się na klauzulę sumienia i nie sprzeda nam kawy bo dwóch chłopów się trzyma za rękę xDD
  • Odpowiedz
@lhotse89: to jest informacja dla homoseksualistów, że gdy tam przyjdą z partnerem nikt nie będzie ich poniżał. Że nie odmówi im sprzedaży używając klauzury sumienia. Że nie będą dla nich niemili z tego powodu.

Jeśli ktoś na przykład obchodzi urodziny z ukochaną osobą to chce by nikt go nie poniżał chociaż przez tę godzinę. Takie to trudne? Naprawdę mam Ci tu wklejać komentarze jakie się pojawiają pod watkami o gejach?
  • Odpowiedz
@little_muffin specyficzny sposób mówienia i od razu powiem, że nie chodzi o takie gejowe mówienie piskliwym wysokim głosem. Po prostu specyficzny sposób bycia, nie taki Sebek z blokowiska, tylko pasjonat-filozof jakby to ująć.

Tak i losowa osoba dostaje po ryju od innej losowej osoby w losowym miejscu i czasie.
  • Odpowiedz
@lhotse89: Znowu ten wpis, ziew. Szkoda tylko, że nie dostrzegasz ironii w tym, że swoim zachowaniem tylko potwierdzasz słuszność takich oznaczeń. Niektórzy widocznie na widok tęczy dostają małpiego rozumu, a inni chcieliby w spokoju posiedzieć w knajpie bez ukradkowych spojrzeń i wytykania palcami.
  • Odpowiedz
W realnym świecie, szansa że ktoś krzywo spojrzy na człowieka który nie powie "dzień dobry" wchodząc do lokalu jest 100x większa niż że krzywo spojrzy na geja.


@lhotse89: Niech zgadnę tylko źródło: mam kolegę geja, który ma żonę i dzieci, ale nie chwali się tą całą gejozą

A
  • Odpowiedz
normalni ludzie mają w dupie to czy drugi gościu woli ciągnąć druta.


@Matti28: dlatego sejm debatuje nad tym czy ograniczyć marsze LGBT? xD
Prawackie bańki informacyjne są śmieszne
  • Odpowiedz
@niochland dla mnie ważniejsza jest gospodarka niż problemy ludzi z problemami natury psychicznej. Takie odwracanie uwagi idiotow z tęczowej bandery, bo ważniejsze jest dla was walenie kolegi po dupie niż wspólne dobro takie jak mocna złotówka. Zresztą sami gardzicie Polakami bardziej, więc jak was tu nie lubić...
  • Odpowiedz