Wpis z mikrobloga

zmęczeni takimi propagandowymi hasłami i ideologiami - i ja do nich należę.


@lhotse89:
Biedactwo, zmęczyło się, zadyszki dostało. Jakiś ty wrażliwy i delikatny, jak płatek śniegu normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a wg. mnie większość społeczeństwa to normalni ludzie, zmęczeni takimi propagandowymi hasłami i ideologiami


@lhotse89:
Chłop się zmęczył ideologiami, bo ktoś oznaczył kawiarnię jako przyjazną dla lgbt, dzięki czemu dwóch chłopa może sobie do niej bezpiecznie pójść na randkę. XD
  • Odpowiedz
@lhotse89: najlepsze szwedzkie bułeczki w krk, ostatnio w 2 dni zjadłem ich z 15 XD

ale racje ma według mnie @strfkr: mnie to nie boli że knajpy takie coś zaznaczają, niestety w wielu knajpach dalej jak przyjdzie chłop z chłopem to już inaczej do niego podchodzą zwłaszcza kelnerzy. Mówię tutaj o ewidentnym przykładzie jak widać że są w związku.

A co do @strfkr to ja się w
  • Odpowiedz
a wg. mnie większość społeczeństwa to normalni ludzie, zmęczeni takimi propagandowymi hasłami i ideologiami - i ja do nich należę. Średnio mnie obchodzi czy obok przy stoliku siedzi osoba homo czy hetero, żyd czy katolik, biały czy czarny. To właśnie z ludźmi którzy na to wszystko zwracają uwagę jest coś nie tak. Więc jak idę na ciastko, to wybieram lokal który w klientach widzi po prostu ludzi, a nie segreguje ich i
  • Odpowiedz
@lhotse89: jestes typowym chlopskorozumnym p0laczkiem pr0staczkiem. mam nadzieje ze masz tego swiadomosc. problem mnie nie dotyczy - znaczy ze nie istnieje xD
  • Odpowiedz
@lhotse89: wy tu o gejach, a nikt nie wspomni, że w tym Kafe Sztokholm na Łobzowskiej są takie cynamonki, że kolejka się po nie ustawia na pół godziny stania. Kupowałam rok temu i były rzeczywiście obłędne, ale teraz są już po 8 zł, a zrobiły się jakieś mniejsze. Ale kolejki są nadal. Jakiś wybitny marketing ma ta knajpa. Pozdro :)
  • Odpowiedz
@lhotse89: Mnie osobiście adnotacje o przyjaznych lokalach dla lpg są obojętne - jak ktoś się bezpieczniej dzięki temu poczuje, to jego sprawa. Znacznie "ciekawsze" są te mówiące przez kogo lokal jest prowadzony, bo oczywiście działa to tylko dla kobiet i mniejszości rasowych i o tym, że właścicielem jest biały hetero mężczyzna nie można napisać. ;)
  • Odpowiedz
@lhotse89: w homofobicznym społeczeństwie takie informacje w wizytówce lokalu są potrzebne. Wiem że nikt się nie przywali do tego że ktoś ma randkę z osobą tej samej płci ani nie będzie wyzywać osób trans. Do takiego lokalu pójdę chętniej niż do "normalnego"
  • Odpowiedz