Wpis z mikrobloga

@niochland: ten pisowski cyrk ma miejsce właśnie przez was. Przez to że podłapaliście tą durną gierkę, która ma dzielić i polaryzować ludzi na potęgę. Na biednych i bogatych, wierzących i niewiernych, szczepionych i nieszczepionych. Takimi akcjami sami w to brniecie, dając pożywkę choćby pisowskiej zarazie.

A po środku każdego z tych podziałów są miliony Polaków. I Wy zamiast to zrozumieć i wyciągnąć wnioski, to jakby na siłę staracie się tą
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@lhotse89: a masz jakieś duże doświadczeniem w chodzeniu po sklepie jako np osoba trans xD bo ja bym sie nie zdziwił jakby to był faktycznie jakiś problem a to, że ty nic nie słyszysz to nie znaczy, że problemu nie ma
  • Odpowiedz
@lhotse89: ależ ty jesteś specjalnym płatkiem śniegu, który przy zapisie skrótu LGBT musi nawalić dodatkowych literek żeby pokazać jaki to jest oburzony xD Kawiarna przyjazna dla osób LGBT to miejsce w którym nie dostaną #!$%@? i nikt nie będzie im robił problemów, że są z osobą tej samej płci albo wyglądają inaczej. Po tym jak się przedstawiłeś widać już jak bardzo ci wszystko jedno kto jest kim i jaki tolerancyjny
  • Odpowiedz
Kawiarna przyjazna dla osób LGBT to miejsce w którym nie dostaną #!$%@? i nikt nie będzie im robił problemów, że są z osobą tej samej płci albo wyglądają inaczej.


@SmakoszKotow: aaa już rozumiem, rzeczywiście, bo w mojej piekarni i warzywniaku nie ma takiego oznaczenia i non stop biją gejów i lesbijki xD
  • Odpowiedz
dla mnie ważniejsza jest gospodarka niż problemy ludzi z problemami natury psychicznej.


@Matti28: O widzisz. A dla tych ludzi jest są ważniejsze ich problemy. Więc przestań bóldupić jak ci PiS podwyższy akcyzę na alkohol i wprowadzi Nowy Ład, bo tak jak ty masz w poważaniu problemy "natury psychicznej" tak oni mają w dupie twoje problemy natury gospodarczej ¯\_(ツ)_/¯ Ręka rękę myje

A o pluciu na Polskę nawet nie wspomnę. Jak ci kraj gówno gwarantuje to po co masz go szanować? Jak ci sąsiad napluje w mordę to też będziesz go kochać i szanować, bo to w końcu twój sąsiad? Śmiech na sali. Syndrom bitej żony był modny w
  • Odpowiedz
nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi, nic a nic


@lhotse89: Ale co tu do rozumienia skoro nie rozumiesz samego siebie? Gadasz głupoty o tym, że geje sami sobie zasłużyli na takie traktowanie. Czym zasłużyli? Tym, że nie siedzą po kątach i nie dziękują łaskawie Sebie, że ten ich akurat dzisiaj nie oklepie w bramie?
  • Odpowiedz
@lhotse89: nie chodzi o bicie, ale ktoś nie hetero może preferować miejsce, gdzie Julki przyjdą na owsiane latte niż kawiarnię gdzie Janusze będą zrobią się bordowi, bo chłop z chłopem chwycili się za rękę

Oczywiście chciałabym dodać przy okazji, że mam kolegę geja, który nie znosi Marszu Równości
  • Odpowiedz
@lhotse89:

Przez to że podłapaliście tą durną gierkę, która ma dzielić i polaryzować ludzi na potęgę.

[...]

Takimi akcjami sami w to brniecie, dając pożywkę choćby pisowskiej zarazie.

Czekam na wyjaśnienie co autor miał na myśli? Geje "podłapali gierkę" w postaci bycia gejami i ośmielenia się wyjścia na ulicę? Czy może "akcje" w postaci marszów równości to propagowanie zachowań niepolskich i propaganda, którą trzeba zniszczyć?
  • Odpowiedz
@niochland ja przynajmniej pracuje i płace podatki i chce jak najlepiej dla tego kraju, żeby moje dzieci nie musiały żyć z idiotami w biedzie. Z tym, że lewactwo gardzi Polakami już dawno się pogodzilem i z tego powodu mam jeszcze bardziej ich w dupie. Nieroby, które czyimś dobrem i pieniędzmi próbują zaistnieć, czyli standardowo "zawód" takiego lewaka to "aktywista" i inne z dupy wzięte przeoznaczenia tego słowa.
  • Odpowiedz
@niochland: nie wierzę xD

Wytykam głupotę kilku rozmówcom na wykopie, a ty mi teraz wmawiasz że to atak na wszystkich gejów w kraju? xD Nie, to atak na was, pierdoły. Kolejny raz potwierdziłeś moje słowa:

Przez to że podłapaliście tą durną gierkę, która ma dzielić i polaryzować ludzi na potęgę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
który był z dupy atakowany na ulicy za bycie gejem


@little_muffin: to brzmi dość absurdalnie, skąd losowa osoba wiedziała że nim jest xD?

@nairoht: No nie wiem, mnie za byle rurki i golf potrafią wyzywać od pedała na ulicy
  • Odpowiedz
@Matti28:

ja przynajmniej pracuje i płace podatki i chce jak najlepiej dla tego kraju, żeby moje dzieci nie musiały żyć z idiotami w biedzie.

No witam kolegę pracującego, gratulację za posiadanie pracy. W dodatku należysz do dumnej grupy 99,99% Polaków, którzy płacą podatki, czy to pośrednie czy to bezpośrednie. Mam ci się pokłonić, że należysz razem ze mną do większości?

Nieroby, które czyimś dobrem i pieniędzmi
  • Odpowiedz
a wg. mnie większość społeczeństwa to normalni ludzie, zmęczeni takimi propagandowymi hasłami i ideologiami


@lhotse89: a według mnie nie, no i co teraz zrobimy?
  • Odpowiedz
Co za fikoł xD Rozumiem, że na PW im nie wytkniesz głupoty, albo nie przywołasz ich nicków, bo magicznie zapomniałeś? xD Weź już się przyznaj po prostu, że denerwują cię geje i lesbijki i jakieś inne transy, zamiast się tak tłumaczyć


@niochland: Czy ty jesteś upośledzony? xD Przewiń dyskusję do góry i poszukaj sobie podobnych, to do was się właśnie zwracam. To wy jesteście durni, czego sam dajesz przykład -
  • Odpowiedz