Wpis z mikrobloga

W byciu dorosłym najlepsze jest to, że jak masz ochotę na deskę serów na niedzielne śniadanie to robisz deskę serów na niedzielne śniadanie :D

Dzisiaj wylądowały tu:
-oliwki z fetą i ziołami (gotowiec z biedronki)
-kabanosy z chili
-suszone śliwki zapiekane w wędzonym boczku
-francuska deska serów (biedra)
-wędzone serki zakopiańskie
-szynka parmeńska
-ser z zielonym pieprzem

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw
I bloga ziemniakizostaw
I wspierania mnie przez buycoffee.to
ziemniakizostaw

Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
c.....i - W byciu dorosłym najlepsze jest to, że jak masz ochotę na deskę serów na ni...

źródło: comment_1635748591pFRp7gzKLzANaEiqUSd860.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
W byciu dorosłym najlepsze jest to, że jak masz ochotę na deskę serów na niedzielne śniadanie to robisz deskę serów na niedzielne śniadanie


@chixi: ja też bardzo sobie chwalę jedzenie deseru przed obiadem
  • Odpowiedz
@chixi: Jak ta deska serów z Biedry co ją teraz rzucili łaskawie po 10 ziko z okazji tygodnia francuskiego, to jest jakieś gówno totalne. Może ten pleśniowy ser z całej kolekcji jeszcze jakoś daje radę, ale reszta to są ewidentne odpady z produkcji.

Od lat powtarzam sobie, że nie dam się już nigdy skusić na te pseudopromocje pseudoekskluzywnych produktów w Biedrze bo w 8/10 przypadków zawsze byłem rozczarowany jakością.

A druga
  • Odpowiedz
  • 0
@enten mi nie podszedł tylko brie, niebieskiemu smakowało wszystko, ile gustów tyle opinii.
Co do zaopatrzenia biedry też się nie mogę zgodzić. No może burraty poza tygodniem włoskim nie ma ale z dostępnością np. parmezanu nigdy nie miałam problemu
  • Odpowiedz
@enten: Jak chcesz stały szeroki wybór produktów to idziesz do supermarketu, a nie dyskontu jakim jest Biedronka. Przy okazji płacisz odpowiednio więcej.
  • Odpowiedz