Wpis z mikrobloga

@RacuchowiNaPomoc: Przykro się patrzy na twoja aktywność na wykopie. Jesteś jak taki Marcin Najman wykopu, każdy ci w jape pluje ty myślisz ze wygrywasz dyskusje jesteś zadowolona. Zasmucający widok naprawdę.
  • Odpowiedz
@RacuchowiNaPomoc i to jest obelga? Zatem zapraszam do wujka Google by zapoznać się z pojęciem "obelga" ( ͡~ ͜ʖ ͡°) może po prostu nie widzisz tego, że masz problem ale ewidentnie go masz i z tego co widać nie tylko ja go widzę, taka prawda ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PoIaczek: tak, to jest traktowane zgodnie z przyjetymi normami spolecznymi jako obelzywe.
Widzisz cos czego nie ma, widzisz to u kogos, kogo nie znasz, nigdy nie poznasz i nikogo nie widziales.
Ale ty to "widzisz" xD
Lekarze juz na pewno czekaja na ciebie.
Koniec dyskusji. Papa.
  • Odpowiedz
@RacuchowiNaPomoc nie tylko ja to widzę patrząc na komentarze wyżej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Musisz w końcu zrozumieć i dopuścić do siebie myśl, że jest z tobą "coś" nie tak. Dopóki tego nie zrobisz to nie pójdziesz dalej i nadal będziesz pluła jadem i blokowała ludzi bez powodu ¯_(ツ)_/¯
Próbuje ci pomóc. Naprawdę ()
  • Odpowiedz
Mam wielką nadzieję, że to fejk. Bo jeśli nie, to istnieje ryzyko, że ten spermiarz, kuk i białorycerz w jednym, który napisał to ogłoszenie jeszcze się przypadkiem rozmnoży.
  • Odpowiedz